Nazwa projektu nawiązuje do bogatej historii powstałego w XIX wieku portu, na terenie którego zrealizowana zostanie inwestycja. Atrakcyjnie położony teren, tuż nad Odrą i w sąsiedztwie parków, ma zostać przekształcony w przyjazne osiedle z licznymi funkcjami społecznymi.

Niewątpliwą zaletą projektu jest bardzo dobre skomunikowane terenu z centrum Wrocławia. W planach jest również powstanie linii tramwajowej na Popowice – spółka miejska Wrocławskie Inwestycje ogłosiła kolejny przetarg na realizację tej inwestycji.

Przyszli mieszkańcy Portu Popowice będą mogli korzystać z atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, zlokalizowanych niedaleko inwestycji: Parku Zachodniego oraz Parku Popowickiego. Basen portowy, znajdujący się w centrum wstępnej koncepcji projektu, będzie doskonałym miejscem dla odpoczynku i relaksu po pracy. Wokół niego zlokalizowane zostaną lokale usługowe np. restauracje i kawiarnie.

Spółka szacuje, że w całej inwestycji powstanie ok. 2 000 mieszkań, z czego ok. 400 już w pierwszym etapie (w 3 budynkach).

Lokale o różnorodnym metrażu będą sukcesywnie trafiać do sprzedaży – o ich powierzchni, dostępnych komórkach lokatorskich i miejscach parkingowych Vantage Development będzie sukcesywnie informować. Premiera I etapu odbędzie się po wakacjach!

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkania – Wrocław, Warszawa

Projektujemy i budujemy mieszkania dopracowane w każdym detalu. Miastami, w których inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe są Wrocław i Warszawa. Właśnie w tych aglomeracjach proponujemy Klientom poszukującym wygodnych, ustawnych mieszkań gotowe lokale. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że wiemy, jak budować, aby zadowolić różne gusta. Nasze propozycje to funkcjonalne budynki zlokalizowane w dogodnych punktach miasta. Wybierając ziemię pod przyszłą inwestycję, zawsze mamy na uwadze komfort i zadowolenie ich potencjalnych mieszkańców. Z tego względu wznoszone przez nas budynki i osiedla są położone w miejscach, z których łatwo dotrzeć zarówno do tętniącego życiem centrum, jak i na obrzeża, gdzie zazwyczaj skoncentrowane są duże zakłady pracy. Aby zapewnić przyszłym właścicielom budowanych przez nas kompleksów mieszkalnych dostęp do infrastruktury, zwracamy uwagę na to, czy wokół planowanych osiedli znajdują się ośrodki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe, restauracje i puby oraz zielone tereny rekreacyjne.