Nowe Żerniki to inwestycja, która powstała we współpracy z Urzędem Miasta Wrocławia. Vantage Development jako jedna z wielu spółek włączyła się w realizację projektu modelowego, samowystarczalnego osiedla mieszkaniowego wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

Wręczenie nagród odbyło się 21 czerwca w Muzeum Architektury we Wrocławiu, a uroczystości towarzyszyła wystawa najlepszych projektów z obecnej i poprzednich edycji konkursu.

O Nowych Żernikach

Architekci z Maćków Pracownia Projektowa odpowiedzialni byli za stworzenie koncepcji nagrodzonej inwestycji, natomiast jej realizacją na najwyższym poziomie zajęła się spółka TOM-Instal.

Nowe Żerniki to dwa pięciopiętrowe budynki, w których znajduje się łącznie 60 mieszkań. Wszystkie z nich wyposażone są w obszerne balkony, a na parterze w tarasy. Na uwagę zasługuje również zieleń, która dodaje inwestycji niezwykłego uroku. W częściach wspólnych pomiędzy budynkami nasadzone zostały szlachetne odmiany drzew owocowych.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkania – Wrocław, Warszawa

Projektujemy i budujemy mieszkania dopracowane w każdym detalu. Miastami, w których inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe są Wrocław i Warszawa. Właśnie w tych aglomeracjach proponujemy Klientom poszukującym wygodnych, ustawnych mieszkań gotowe lokale. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że wiemy, jak budować, aby zadowolić różne gusta. Nasze propozycje to funkcjonalne budynki zlokalizowane w dogodnych punktach miasta. Wybierając ziemię pod przyszłą inwestycję, zawsze mamy na uwadze komfort i zadowolenie ich potencjalnych mieszkańców. Z tego względu wznoszone przez nas budynki i osiedla są położone w miejscach, z których łatwo dotrzeć zarówno do tętniącego życiem centrum, jak i na obrzeża, gdzie zazwyczaj skoncentrowane są duże zakłady pracy. Aby zapewnić przyszłym właścicielom budowanych przez nas kompleksów mieszkalnych dostęp do infrastruktury, zwracamy uwagę na to, czy wokół planowanych osiedli znajdują się ośrodki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe, restauracje i puby oraz zielone tereny rekreacyjne.