Nowe Żerniki to inwestycja, która powstała we współpracy z Urzędem Miasta Wrocławia. Vantage Development jako jedna z wielu spółek włączyła się w realizację projektu modelowego, samowystarczalnego osiedla mieszkaniowego wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

Wręczenie nagród odbyło się 21 czerwca w Muzeum Architektury we Wrocławiu, a uroczystości towarzyszyła wystawa najlepszych projektów z obecnej i poprzednich edycji konkursu.

O Nowych Żernikach

Architekci z Maćków Pracownia Projektowa odpowiedzialni byli za stworzenie koncepcji nagrodzonej inwestycji, natomiast jej realizacją na najwyższym poziomie zajęła się spółka TOM-Instal.

Nowe Żerniki to dwa pięciopiętrowe budynki, w których znajduje się łącznie 60 mieszkań. Wszystkie z nich wyposażone są w obszerne balkony, a na parterze w tarasy. Na uwagę zasługuje również zieleń, która dodaje inwestycji niezwykłego uroku. W częściach wspólnych pomiędzy budynkami nasadzone zostały szlachetne odmiany drzew owocowych.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.