Wydawnictwo Bauer specjalizuje się w wydawaniu pism poradnikowych, kulinarnych, luksusowych oraz hobbystycznych. W procesie pozyskania nowego najemcy Vantage Development wspierała firma Knight Frank.

Promenady Business Park to kompleks biurowy, który ma składać się docelowo z 5 budynków o łącznej powierzchni 90 000 m2. Biurowce Epsilon i Zita to pierwsze zrealizowane inwestycje w ramach projektu Vantage Development. Budynki Promenady Business Park oferują przede wszystkim elastyczne przestrzenie biurowe o wysokim standardzie. Wokół biurowców znajduje się wiele punktów usługowych oraz terenów zielonych, na których pracownicy mogą relaksować się w czasie przerw.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkania – Wrocław, Warszawa

Projektujemy i budujemy mieszkania dopracowane w każdym detalu. Miastami, w których inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe są Wrocław i Warszawa. Właśnie w tych aglomeracjach proponujemy Klientom poszukującym wygodnych, ustawnych mieszkań gotowe lokale. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że wiemy, jak budować, aby zadowolić różne gusta. Nasze propozycje to funkcjonalne budynki zlokalizowane w dogodnych punktach miasta. Wybierając ziemię pod przyszłą inwestycję, zawsze mamy na uwadze komfort i zadowolenie ich potencjalnych mieszkańców. Z tego względu wznoszone przez nas budynki i osiedla są położone w miejscach, z których łatwo dotrzeć zarówno do tętniącego życiem centrum, jak i na obrzeża, gdzie zazwyczaj skoncentrowane są duże zakłady pracy. Aby zapewnić przyszłym właścicielom budowanych przez nas kompleksów mieszkalnych dostęp do infrastruktury, zwracamy uwagę na to, czy wokół planowanych osiedli znajdują się ośrodki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe, restauracje i puby oraz zielone tereny rekreacyjne.