Przedszkole i żłobek Luppo Puppo dotychczas zajmowało 290 m2 w Promenady Zita. W związku z dużym zainteresowaniem firma zdecydowała się zwiększyć powierzchnię najmu do 700 m2. 

„Zwiększenie powierzchni najmu to wyraźny i bardzo dobry sygnał dla Vantage Development, że tworzenie powierzchni komercyjnych takich jak Promenady Business Park to dobry kierunek. Dziś nie chodzi już tylko o realizację inwestycji komercyjnych w dobrej lokalizacji i w najwyższym standardzie. Nowoczesny biurowiec znajduje się blisko terenów zielonych oraz punktów usługowych, a pracownicy z łatwością mogą zachować work-life balance dzięki placówkom takim jak Luppo Puppo” mówi Maciej Moralewicz, menedżer komercjalizacji Vantage Development.  

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkania – Wrocław, Warszawa

Projektujemy i budujemy mieszkania dopracowane w każdym detalu. Miastami, w których inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe są Wrocław i Warszawa. Właśnie w tych aglomeracjach proponujemy Klientom poszukującym wygodnych, ustawnych mieszkań gotowe lokale. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że wiemy, jak budować, aby zadowolić różne gusta. Nasze propozycje to funkcjonalne budynki zlokalizowane w dogodnych punktach miasta. Wybierając ziemię pod przyszłą inwestycję, zawsze mamy na uwadze komfort i zadowolenie ich potencjalnych mieszkańców. Z tego względu wznoszone przez nas budynki i osiedla są położone w miejscach, z których łatwo dotrzeć zarówno do tętniącego życiem centrum, jak i na obrzeża, gdzie zazwyczaj skoncentrowane są duże zakłady pracy. Aby zapewnić przyszłym właścicielom budowanych przez nas kompleksów mieszkalnych dostęp do infrastruktury, zwracamy uwagę na to, czy wokół planowanych osiedli znajdują się ośrodki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe, restauracje i puby oraz zielone tereny rekreacyjne.