Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, organizowanym przez Gazetę Wyborczą – Historia jest w każdym z nas.

Wejdż na stronę www i zapoznaj się z historią Pana Henryka Wojciechowskiego, Dyrektora Działu Rozwoju Vantage Development, którego losy nierozerwalnie wiążą się z Portem Popowice. 

Zadanie konkursowe:

Prześlij zdjęcie wybranego miejsca we Wrocławiu i opisz krótko związane z nim wspomnienie. Zgłoszenie wyślij na adres konkursy_wroclaw@wyborcza.pl w terminie do 9 sierpnia br.

Nagrody:

  1. miejsce: 2h rejs katamaranem VIP CityBoats dla 8 osób wraz z poczęstunkiem po Odrze,
  2. miejsce: 3-miesięczny karnet VIP do Wrocławskiego Parku Wodnego,
  3. miejsce: kolacja dla dwóch osób w restauracji „Przystań”.

Fundatorem nagród w konkursie jest Vantage Development.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie wroclaw.wyborcza.pl.

Powodzenia!

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkania – Wrocław, Warszawa

Projektujemy i budujemy mieszkania dopracowane w każdym detalu. Miastami, w których inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe są Wrocław i Warszawa. Właśnie w tych aglomeracjach proponujemy Klientom poszukującym wygodnych, ustawnych mieszkań gotowe lokale. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że wiemy, jak budować, aby zadowolić różne gusta. Nasze propozycje to funkcjonalne budynki zlokalizowane w dogodnych punktach miasta. Wybierając ziemię pod przyszłą inwestycję, zawsze mamy na uwadze komfort i zadowolenie ich potencjalnych mieszkańców. Z tego względu wznoszone przez nas budynki i osiedla są położone w miejscach, z których łatwo dotrzeć zarówno do tętniącego życiem centrum, jak i na obrzeża, gdzie zazwyczaj skoncentrowane są duże zakłady pracy. Aby zapewnić przyszłym właścicielom budowanych przez nas kompleksów mieszkalnych dostęp do infrastruktury, zwracamy uwagę na to, czy wokół planowanych osiedli znajdują się ośrodki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe, restauracje i puby oraz zielone tereny rekreacyjne.