Pani Halina Miara zamieszkała na Popowicach w latach 70., gdy powstawało osiedle z Wielkiej Płyty. Budulca dostarczała Fabryka Domów, znajdująca się na terenie Portu Popowice. Przydział mieszkaniowy był prawdziwym uśmiechem losu dla bohaterki i jej rodziny. Mieszkańcy Popowic byli ze sobą bardzo zżyci.

W czasach, gdy wielu produktów brakowało sąsiedzi pomagali sobie nawzajem w zdobywaniu potrzebnych produktów. Silnym spoiwem były na pewno również dzieci. Wspólne spacery, zabawy na podwórku, uroczystości w szkole były okazją do spotkań i pielęgnowania więzi.

Własną historę wkrótce będą mogli zapisać mieszkańcy Portu Popowice, nowej inwestycji Vantage Development. W wyniku jej realizacji powstanie ok. 2,5 tysiąca mieszkań, lokale usługowe, przestrzenie biurowe oraz tereny rekreacyjne. Projekt otoczony jest zewsząd zielenią – Parkiem Popowickim i Parkiem Zachodnim – a największa atrakcją inwestycji będzie zrewitalizowany basen portowy.

Więcej informacji o inwestycji znajduje się tutaj.

Sprzedaż I etapu rozpocznie się jeszcze w tym roku!

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkania – Wrocław, Warszawa

Projektujemy i budujemy mieszkania dopracowane w każdym detalu. Miastami, w których inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe są Wrocław i Warszawa. Właśnie w tych aglomeracjach proponujemy Klientom poszukującym wygodnych, ustawnych mieszkań gotowe lokale. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że wiemy, jak budować, aby zadowolić różne gusta. Nasze propozycje to funkcjonalne budynki zlokalizowane w dogodnych punktach miasta. Wybierając ziemię pod przyszłą inwestycję, zawsze mamy na uwadze komfort i zadowolenie ich potencjalnych mieszkańców. Z tego względu wznoszone przez nas budynki i osiedla są położone w miejscach, z których łatwo dotrzeć zarówno do tętniącego życiem centrum, jak i na obrzeża, gdzie zazwyczaj skoncentrowane są duże zakłady pracy. Aby zapewnić przyszłym właścicielom budowanych przez nas kompleksów mieszkalnych dostęp do infrastruktury, zwracamy uwagę na to, czy wokół planowanych osiedli znajdują się ośrodki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe, restauracje i puby oraz zielone tereny rekreacyjne.