Dzieciństwo Pana Sławka Ślepaka upłynęło na zabawach z kolegami, jeździe na rowerze oraz grze w piłkę nożną. Lata 90. były wspaniałym czasem, gdy dzieci mogły beztrosko biegać po podwórku i nawiązywać przyjaźnie, z których wiele przetrwało do dnia dzisiejszego.  

Pan Sławek nigdy nie myślał o wyprowadzce poza Popowice. Tutaj założył rodzinę i działa w grupie Moje Popo, której celem jest aktywizowanie lokalnej społeczności. 

Własne wspomnienia z dzieciństwa będą mieli szansę tworzyć przyszli mali mieszkańcy Portu Popowice. Inwestycja Vantage Development, znajdująca się po sąsiedzku, obejmuje realizację 2,5 tysiąca mieszkań. Projekt z własnym basenem portowym, częścią biurową oraz licznymi terenami rekreacyjnymi stanie się prawdziwą ozdobą zachodniej części Wrocławia. Więcej informacji o projekcie znajduje się tutaj.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.