Na obszarze ponad 14 ha powstanie ok. 2,5 tysiąca mieszkań, lokale usługowe oraz powierzchnie biurowe. Sercem inwestycji będzie zrewitalizowany basen portowy, który stanie centrum życia mieszkańców zachodniej części Wrocławia. O wyzwaniach, jakie stanęły przed architektami, kreującymi tak złożoną przestrzeń opowiada Maciej Majewski z pracowni Majewski Architektura. Zachęcamy do przeczytania artykułu na stronie Gazety Wrocławskiej

Inspiracją dla projektu była przyroda, otaczająca teren inwestycji oraz bogata, ponad 100-letnia historia dawnego portu. Ma to odzwierciedlenie zarówno w koncepcji urbanistycznej, jak i małej architekturze, będącej nowoczesną interpretacją „portowości”. Więcej o informacji o inwestycji znajduje się tutaj. Premiera I etapu jeszcze w tym roku!

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkania – Wrocław, Warszawa

Projektujemy i budujemy mieszkania dopracowane w każdym detalu. Miastami, w których inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe są Wrocław i Warszawa. Właśnie w tych aglomeracjach proponujemy Klientom poszukującym wygodnych, ustawnych mieszkań gotowe lokale. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że wiemy, jak budować, aby zadowolić różne gusta. Nasze propozycje to funkcjonalne budynki zlokalizowane w dogodnych punktach miasta. Wybierając ziemię pod przyszłą inwestycję, zawsze mamy na uwadze komfort i zadowolenie ich potencjalnych mieszkańców. Z tego względu wznoszone przez nas budynki i osiedla są położone w miejscach, z których łatwo dotrzeć zarówno do tętniącego życiem centrum, jak i na obrzeża, gdzie zazwyczaj skoncentrowane są duże zakłady pracy. Aby zapewnić przyszłym właścicielom budowanych przez nas kompleksów mieszkalnych dostęp do infrastruktury, zwracamy uwagę na to, czy wokół planowanych osiedli znajdują się ośrodki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe, restauracje i puby oraz zielone tereny rekreacyjne.