W ramach inicjatywy #119 planowane jest uporządkowanie fragmentu Parku Zachodniego, zlokalizowanego przy Hali Orbita. Grupa zgłaszająca projekt przewiduje wyznaczenie nowych ścieżek, ustawienie ławek, zamontowanie oświetlenia, a także zadbanie o istniejącą zieleń.

Pomysłodawcy projektu #136 chcą skupić swoje działania na Polanie Popowickiej. Planowane jest nasadzenie 150 wyrośniętych drzew wokół polany, zamontowanie ławek, koszy na śmieci oraz stojaka na rowery. Rozrywki osobom spacerującym po parku dostarczyć ma stół do gry w piłkarzyki oraz boisko do buli.

W ramach współpracy Vantage Development wsparł pomysłodawców projektów finansując druk ulotek oraz plakatów. Ponadto na ogrodzeniu, które otacza teren inwestycji Port Popowice, zawieszony został 8m baner promujący inicjatywy.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkania – Wrocław, Warszawa

Projektujemy i budujemy mieszkania dopracowane w każdym detalu. Miastami, w których inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe są Wrocław i Warszawa. Właśnie w tych aglomeracjach proponujemy Klientom poszukującym wygodnych, ustawnych mieszkań gotowe lokale. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że wiemy, jak budować, aby zadowolić różne gusta. Nasze propozycje to funkcjonalne budynki zlokalizowane w dogodnych punktach miasta. Wybierając ziemię pod przyszłą inwestycję, zawsze mamy na uwadze komfort i zadowolenie ich potencjalnych mieszkańców. Z tego względu wznoszone przez nas budynki i osiedla są położone w miejscach, z których łatwo dotrzeć zarówno do tętniącego życiem centrum, jak i na obrzeża, gdzie zazwyczaj skoncentrowane są duże zakłady pracy. Aby zapewnić przyszłym właścicielom budowanych przez nas kompleksów mieszkalnych dostęp do infrastruktury, zwracamy uwagę na to, czy wokół planowanych osiedli znajdują się ośrodki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe, restauracje i puby oraz zielone tereny rekreacyjne.