W ramach inicjatywy #119 planowane jest uporządkowanie fragmentu Parku Zachodniego, zlokalizowanego przy Hali Orbita. Grupa zgłaszająca projekt przewiduje wyznaczenie nowych ścieżek, ustawienie ławek, zamontowanie oświetlenia, a także zadbanie o istniejącą zieleń.

Pomysłodawcy projektu #136 chcą skupić swoje działania na Polanie Popowickiej. Planowane jest nasadzenie 150 wyrośniętych drzew wokół polany, zamontowanie ławek, koszy na śmieci oraz stojaka na rowery. Rozrywki osobom spacerującym po parku dostarczyć ma stół do gry w piłkarzyki oraz boisko do buli.

W ramach współpracy Vantage Development wsparł pomysłodawców projektów finansując druk ulotek oraz plakatów. Ponadto na ogrodzeniu, które otacza teren inwestycji Port Popowice, zawieszony został 8m baner promujący inicjatywy.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.