Mijający rok możemy z całą pewnością zaliczyć do udanych. Wprowadziliśmy do oferty Vantage Development wiele interesujących projektów. Sukcesywnie realizujemy kolejne etapy Dorzecza Legnickiej przy ul. Małopanewskiej oraz naszej flagowej inwestycji – Promenad Wrocławskich. Postawiliśmy również na rodzinną zabudowę w Kameralnej Klecinie przy ul. Kobierzyckiej. Zakończyliśmy także budowę naszych inwestycji w Warszawie, gdzie trwają przekazania ostatnich mieszkań.

Największe emocje wśród wrocławian wywołał natomiast Port Popowice, który tworzymy wspólnie z Rank Progress. Biorąc pod uwagę skalę tego przedsięwzięcia oraz historię miejsca, w którym planujemy zrealizować projekt, jest to całkowicie zrozumiałe. Na terenie dawnego portu powstać ma ok. 2,5 tysiąca mieszkań, powierzchnie usługowe i biurowe oraz przestrzenie rekreacyjne. Projekt zaplanowany jest na około 10 lat i ma całkowicie odmienić Popowice.

Mamy doświadczenie w dużych projektach i tworzeniu nowej jakości w przestrzeniach, dotychczas zapomnianych i często zaniedbanych. Przy ul. Zakładowej stworzyliśmy w ciągu ostatnich kilku lat nową dzielnicę Wrocławia – Promenady Wrocławskie. W grudniu wiele o Vantage Development mówiło się również w kontekście rozpoczęcia budowy pierwszego budynku, jak i historycznego wyburzania silosów w Porcie Popowice. Wielomiesięczne przygotowania do tego wydarzenia zakończyły się sukcesem i cieszy nas, że tak wielu wrocławian zechciało dołączyć do nas w roli obserwatorów na Moście Milenijnym – mówi Prezes Zarządu Vantage Development Edward Laufer.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkania – Wrocław, Warszawa

Projektujemy i budujemy mieszkania dopracowane w każdym detalu. Miastami, w których inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe są Wrocław i Warszawa. Właśnie w tych aglomeracjach proponujemy Klientom poszukującym wygodnych, ustawnych mieszkań gotowe lokale. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że wiemy, jak budować, aby zadowolić różne gusta. Nasze propozycje to funkcjonalne budynki zlokalizowane w dogodnych punktach miasta. Wybierając ziemię pod przyszłą inwestycję, zawsze mamy na uwadze komfort i zadowolenie ich potencjalnych mieszkańców. Z tego względu wznoszone przez nas budynki i osiedla są położone w miejscach, z których łatwo dotrzeć zarówno do tętniącego życiem centrum, jak i na obrzeża, gdzie zazwyczaj skoncentrowane są duże zakłady pracy. Aby zapewnić przyszłym właścicielom budowanych przez nas kompleksów mieszkalnych dostęp do infrastruktury, zwracamy uwagę na to, czy wokół planowanych osiedli znajdują się ośrodki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe, restauracje i puby oraz zielone tereny rekreacyjne.