Vantage Development wprowadza do oferty 144 mieszkania w budynku B inwestycji Port Popowice. Lokale z widokiem na Park Zachodni, zlokalizowane są w budynku o formie kaskadowej, który w najwyższym punkcie sięga 8. piętra.

Metraże mieszkań oscylują w granicach 29-106 mkw. Część z nich posiada również przestronne balkony oraz tarasy, które umożliwiają podziwianie malowniczego widoku na park. Do dyspozycji przyszłych nabywców będzie garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady. 

Deweloper planuje, że realizacja budynku B nastąpi w 4 kwartale 2020 roku. 

Więcej o projekcie Port Popowice: portpopowice.pl

 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkania – Wrocław, Warszawa

Projektujemy i budujemy mieszkania dopracowane w każdym detalu. Miastami, w których inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe są Wrocław i Warszawa. Właśnie w tych aglomeracjach proponujemy Klientom poszukującym wygodnych, ustawnych mieszkań gotowe lokale. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że wiemy, jak budować, aby zadowolić różne gusta. Nasze propozycje to funkcjonalne budynki zlokalizowane w dogodnych punktach miasta. Wybierając ziemię pod przyszłą inwestycję, zawsze mamy na uwadze komfort i zadowolenie ich potencjalnych mieszkańców. Z tego względu wznoszone przez nas budynki i osiedla są położone w miejscach, z których łatwo dotrzeć zarówno do tętniącego życiem centrum, jak i na obrzeża, gdzie zazwyczaj skoncentrowane są duże zakłady pracy. Aby zapewnić przyszłym właścicielom budowanych przez nas kompleksów mieszkalnych dostęp do infrastruktury, zwracamy uwagę na to, czy wokół planowanych osiedli znajdują się ośrodki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe, restauracje i puby oraz zielone tereny rekreacyjne.