Powierzchnie biurowe w Promenadach Business Park:

Wiemy, że realizacja wielkich idei wymaga równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Dla Twoich pracowników stworzyliśmy biuro, do którego będą wracać codziennie z przyjemnością i pełni motywacji.
Czytaj więcej
Przy ul. Słonimskiego znajdziesz nowoczesną i elastycznie zaprojektowaną przestrzeń dla swojego biznesu. Nareszcie będziesz mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne: budowaniu silnej organizacji.
Czytaj więcej

Pozostałe powierzchnie biurowe

Wrocław, ul. Dąbrowskiego 44

Delta 44

Wrocław, ul. Dąbrowskiego 44

Zielona Góra, Ul. Wiejska

Grona Park

Zielona Góra, Ul. Wiejska


Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Agent Wyłączny
Knight Frank Sp. z o.o.

ul. Wierzbowa 30, 50-077 Wrocław

(+48) 605 355 622

www.knightfrank.com.pl

Vantage Development
Maciej Moralewicz

(+48) 510 015 955

m.moralewicz@vantage-sa.pl

 

Nowoczesne powierzchnie biurowe – Wrocław

Jeżeli Twoja firma się rozwija i tworzysz nowe miejsca pracy, to naturalne, że interesuje Cię dodatkowa przestrzeń biurowa do wynajęcia we Wrocławiu. Spółka Vantage Development specjalizuje się nie tylko w budowie funkcjonalnych, ergonomicznych mieszkań, ale również w dostarczaniu nowoczesnych, przestronnych biur o wysokim standardzie. Nasze biurowce są zlokalizowane we Wrocławiu, czyli mieście, które od wielu lat jest wymieniane w czołówce najbardziej przyjaznych dla biznesu. Powierzchnie biurowe we Wrocławiu jest niezbędną zarówno polskim, jak i zagranicznym przedsiębiorcom. Aglomeracja wrocławska jest jedną z najaktywniejszych gospodarczo w Polsce, co ma przełożenie na ilość metrów dostępnej powierzchni biurowej, usługowej i handlowej. Ponieważ Wrocław to miasto akademickie, co roku rynek pracy zasilają specjaliści, a to powoduje, że przedsiębiorcy mogą na bieżąco uzupełniać braki kadrowe. Prowadzisz działalność gospodarczą we Wrocławiu i potrzebujesz powierzchni biurowej? Zapoznaj się z naszymi propozycjami. Budujemy wygodne, eleganckie biurowce, w których dostępne są lokale o różnych metrażach. Na przyszłych najemców czekają wszelkie udogodnienia i najnowocześniejsza infrastruktura.