Powierzchnie biurowe w Promenadach Business Park:

WORKO to biura serwisowane ze strefą coworkingową, które są częścią biurowca ZITA, znajdującego się w projekcie Promenady Business Park.
Zaproś tu swoich klientów, omów przy kawie pomysły z kolegą z biurka obok albo czerp pełnymi garściami z kreatywnej energii, unoszącej się w części wspólnej WORKO.
Czytaj więcej
Wiemy, że realizacja wielkich idei wymaga równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Dla Twoich pracowników stworzyliśmy biuro, do którego będą wracać codziennie z przyjemnością i pełni motywacji.
Czytaj więcej
Przy ul. Słonimskiego znajdziesz nowoczesną i elastycznie zaprojektowaną przestrzeń dla swojego biznesu. Nareszcie będziesz mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne: budowaniu silnej organizacji.
Czytaj więcej

Pozostałe powierzchnie biurowe

Zielona Góra, Ul. Wiejska

Grona Park

Zielona Góra, Ul. Wiejska


Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Agent Wyłączny
Knight Frank Sp. z o.o.

ul. Wierzbowa 30, 50-077 Wrocław

(+48) 605 355 622

www.knightfrank.com.pl

Vantage Development
Maciej Moralewicz

(+48) 510 015 955

m.moralewicz@vantage-sa.pl

 

Nowoczesne powierzchnie biurowe – Wrocław

Jeżeli Twoja firma się rozwija i tworzysz nowe miejsca pracy, to naturalne, że interesuje Cię dodatkowa przestrzeń biurowa do wynajęcia we Wrocławiu. Spółka Vantage Development specjalizuje się nie tylko w budowie funkcjonalnych, ergonomicznych mieszkań, ale również w dostarczaniu nowoczesnych, przestronnych biur o wysokim standardzie. Nasze biurowce są zlokalizowane we Wrocławiu, czyli mieście, które od wielu lat jest wymieniane w czołówce najbardziej przyjaznych dla biznesu. Powierzchnie biurowe we Wrocławiu jest niezbędną zarówno polskim, jak i zagranicznym przedsiębiorcom. Aglomeracja wrocławska jest jedną z najaktywniejszych gospodarczo w Polsce, co ma przełożenie na ilość metrów dostępnej powierzchni biurowej, usługowej i handlowej. Ponieważ Wrocław to miasto akademickie, co roku rynek pracy zasilają specjaliści, a to powoduje, że przedsiębiorcy mogą na bieżąco uzupełniać braki kadrowe. Prowadzisz działalność gospodarczą we Wrocławiu i potrzebujesz powierzchni biurowej? Zapoznaj się z naszymi propozycjami. Budujemy wygodne, eleganckie biurowce, w których dostępne są lokale o różnych metrażach. Na przyszłych najemców czekają wszelkie udogodnienia i najnowocześniejsza infrastruktura.