powierzchnie biurowe do wynajęcia Wrocław
inwestycje biurowe Wrocław
biura do wynajęcia Wrocław

WYSZUKIWARKA LOKALI

Wizualizacja Parter Piętro 1 Piętro 2 Piętro 4 Piętro 5 Piętro 6 Parter Piętro 1 Piętro 3 Piętro 5 Piętro 6

ZITA

Promenady ZITA to drugi po Epsilonie biurowiec, który powstał w ramach kompleksu biurowego Promenady Business Park tworzącego strefę biurową inwestycji Promenady Wrocławskie. Biurowiec zlokalizowany jest w rejonie Śródmieścia, przy ul. Słonimskiego i nowo wybudowanej przez dewelopera ulicy Miłosza. Lokalizacja biurowca Promenady ZITA to jeden z jego głównych atutów. Położony zaledwie 10 minut od wrocławskiego rynku, z dogodnym dostępem do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia czy lotniska, stanowi idealne miejsce do pielęgnowania kontaktów biznesowych.

 

Biurowiec ZITA to nowoczesny budynek z elastycznie zaprojektowaną powierzchnią umożliwiającą dowolną aranżację zarówno dla wielkoformatowych najemców, jak i dla mniejszych biur. Wysokiej jakości instalacje i certyfikat na poziomie LEED PLATINUM gwarantują komfort pracy oraz ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją powierzchni.

 

Budynek zróżnicowany jest pod względem wysokości – posiada od 3 do 6 pięter, dzięki czemu wszystkie wnętrza są dobrze doświetlone. Na parterze mieszczą się lokale usługowo-handlowe i restauracja, natomiast od pierwszego piętra wzwyż znajdują się już tylko powierzchnie biurowe – nowoczesne, wygodne i gotowe do pracy.

 

Dwa niezależne wjazdy do parkingu podziemnego, cztery wejścia do budynku i 14 szybkobieżnych wind ułatwiają komunikację w samym budynku. Zmotoryzowani mają do dyspozycji podziemne i naziemne miejsca parkingowe, dla rowerzystów na poziomie - 1 umieszczono szatnię z natryskami oraz 34 miejsca na rowery. Kolejnych 170 jednośladów pracownicy biurowca mogą pozostawiać na stojakach przy wejściach do biurowca.

 

Wewnętrzny dziedziniec zajmuje zielone patio. Zieleń wypełnia zresztą ponad 30% całego terenu wokół biurowca, ponieważ troska o środowisko była jednym z priorytetów przy tworzeniu tego unikalnego projektu.

 

Biurowiec Promenady ZITA oferuje obecnie ponad 6000 m² powierzchni najmu. Swoją siedzibę znalazły tu takie firmy jak: Impel Security Polska, Impel Cleaning, Fortum, HCL oraz firma Lindorff. Dzięki nowemu najemcy, Przedszkolu LuPu, pracownicy biur mogą z łatwością godzić życie zawodowe z prywatnym, pozostawiając pod dobrą opieką przedszkola swoje pociechy.

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ