Opis inwestycji


Grona Park w Zielonej Górze to kompleks handlowo-usługowo-biurowy, który uzupełnia bogatą listę realizowanych przez spółkę Vantage Development inwestycji. Nowoczesna architektura, możliwość elastycznego dostosowania powierzchni oraz dogodna lokalizacja to najważniejsze atuty kompleksu.

 

Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi 4 tys. m2, z czego 1 tys. przeznaczono pod wynajem biur. Realizacji inwestycji towarzyszyła budowa niezbędnej dla Klientów infrastruktury z drogami dojazdowymi i parkingiem oraz swobodnym dostępem do przystanków komunikacji miejskiej. Do dyspozycji klientów jest 87 miejsc parkingowych, które umożliwiają wszystkim zmotoryzowanym Klientom wygodne zakupy.
 

Jednym z pierwszych najemców Parku Handlowego Grona Park został supermarket Piotr i Paweł, którego lokal zajmuje przeszło 1.000 m2 powierzchni. Inni najemcy to sklep odzieżowy KIK i Kolporter - dystrybutor prasy i towarów FMCG. Blisko połowę zrealizowanego w ramach Grona Park biurowca zajęła firma Multisoft S.A. oferująca szeroki wachlarz produktów, począwszy od kompleksowego zarządzania firmową infrastrukturą IT, na zaawansowanych rozwiązaniach monitorujących skończywszy. Kolejną, jak i ostatnią część powierzchni biurowej Grona Park zajęła firma Słoneczko Sp. z o.o.

 

Kolejnym najemcą kompleksu Grona Park w części handlowej została znana w całej Polsce marka Telepizza. Restauracja została otwarta 25 listopada 2016 roku. Motywem przewodnim w menu jest oczywiście pizza, jednak od kilku lat Telepizza konsekwentnie rozszerza kierowaną do klientów ofertę o inne dania kuchni włoskiej czy amerykańskiej. W 2017 roku do Grona najemców dołączyła firma SELENE Materace oraz sklep zoologiczny GRYFONIK, natomiast umowę na najem dodatkowej powierzchni podpisała sieć sklepów KiK.

zdjęcie Parku Handlowego Grona Park

 

 

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ