Centauris – nowe mieszkania na sprzedaż w dzielnicy
Krzyki - Borek

 


W samym sercu tętniącego życiem miasta stworzyliśmy swoistą oazę spokoju i komfortu. Zaledwie 4 kilometry od wrocławskiego Rynku, na skraju malowniczego Parku Skowroniego powstał nowoczesny kompleks mieszkaniowy CENTAURIS.


Centauris to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie tak bardzo pożądane w dzisiejszych czasach cechy – nowoczesną architekturę, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację. Osiedle zrealizowane jest w prestiżowej dzielnicy Wrocławia: Krzyki – Borek. Lokalizacja w kwartale ulic Ślężnej, Działkowej i Brossa, umożliwia swobodny dostęp do najważniejszych punktów miasta. Równie istotne jest bezpośrednie sąsiedztwo z Parkiem Skowronim – wymarzonym miejscem do całorocznego wypoczynku, spacerów czy przejażdżek rowerowych. To wyjątkowe połączenie, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną w pełni korzystać z możliwości jakie daje miasto, a jednocześnie chcą żyć w otoczeniu zieleni, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.


Osiedle zostało zrealizowane w 5 etapach, z czego wszystkie są już gotowe. W trosce o wygodę mieszkańców zadbaliśmy także o infrastrukturę handlowo-usługową. Wygodę dokonywania codziennych zakupów w pobliżu miejsca zamieszkania zapewnia Park Handlowy Galaktyka, w którym zakupy spożywcze można zrobić w markecie Piotr i Paweł lub wybrać się na fitness do klubu Fitness 24Seven.

  


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ