Mieszkania na sprzedaż na Saskiej Kępie

 

TWÓJ DOM W DZIELNICY ARTYSTÓW

 

Zapraszamy do pierwszej butikowej inwestycji Vantage Development na warszawskiej Saskiej Kępie, przy ulicy Międzynarodowej, róg al. Stanów Zjednoczonych. Na miłośników tej prestiżowej dzielnicy czeka tu wyjątkowy projekt, który cechuje nowoczesne podejście do architektury miejskiej. Szklana fasada oraz duże okna, przestronne tarasy i balkony to elementy, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał miejsca i gwarantują widok na panoramę miasta oraz wyciszenie odgłosów metropolii.

 

mieszkania na sprzedaż Saska Kępa - Dom Saski

 

Saska Kępa, choć położona w centrum miasta, jest oddzielona od jego zgiełku, i tworzy swoistą oazę spokoju i enklawę życia towarzyskiego i kulturalnego. Można tu wypocząć w Parku Skaryszewskim i na nadwiślańskich plażach, spotkać się z przyjaciółmi w którymś z klimatycznych klubów czy kawiarenek, zjeść coś wykwintnego i przejść się saskimi Champs - Élysées – ulicą Francuską.

 

Zamieszkaj w Domu Saskim i stań się częścią tej wyjątkowej dzielnicy!

 

nowe inwestycje Saska Kępa - Dom Saski

 

Dobry adres zobowiązuje i z tego względu wszystkie spośród 56 mieszkań posiadają optymalnie zaplanowaną i funkcjonalną przestrzeń. Dom Saski posiada pełne spektrum powierzchni od mieszkań typu studio, przez wygodne dwu i trzy pokojowe mieszkania po komfortowe apartamenty. Lokale na dwóch ostatnich piętrach będą posiadały tarasy.

 

Budowa została zakończona , a budynek posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

 

nowe mieszkania Saska Kępa - Dom Saski

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ