Opis inwestycji

ZALOGUJ SIĘ W MIEŚCIE!

 

Wrocław. Miasto spotkań i zieleni, miasto stu mostów. Z tętniącą życiem starówką i bajecznymi terenami nad Odrą. Nowoczesne i przyjazne. Szukasz w nim miejsca dla siebie? Wybierz Login City i zaloguj się w mieście.

 

Login City to zlokalizowany przy ulicy Grabiszyńskiej budynek o modernistycznej formie i oryginalnej elewacji. Jego wnętrze wypełni 138 dopracowanych w każdym szczególe klimatycznych mieszkań, a poczucia miejskiej wygody dopełni garaż podziemny.

 

 

Jakie ma być Twoje miejsce na ziemi? Czego od niego oczekujesz? Jeśli mają to być przytulne cztery kąty z wyłaniającą się zza okna zielenią, w lokalizacji dającej zarówno możliwość zaszycia się w parku, jak i skorzystania z atrakcji miasta – Login City będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

 

BĄDŹ W CENTRUM WYDARZEŃ!

 

Chcesz mieszkać w otoczeniu zieleni? Login City powstaje nieopodal jednego z największych wrocławskich parków – Parku Grabiszyńskiego. Pobiegnij przed pracą pięciokilometrową ścieżką biegową. Po pracy wsiądź na rower i jedź wzdłuż Ślęzy. Prosto po zdrowie i dobry humor!

 

 

Szukasz spokoju? W Login City znajdziesz go w przestrzeni własnego mieszkania!

 

 

A gdy już się zrelaksujesz i nabierzesz sił, wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi do pobliskiego Centrum Historii Zajezdnia. Tu, zanurzeni w najnowszej historii Wrocławia, dobrze spędzicie czas. Lubisz rozrywkę w centrum miasta? Grabiszyńska to jedna z głównych ulic Wrocławia prowadzących do Rynku. Takie usytuowanie inwestycji stanowi jej wielką zaletę – blisko stąd do kin, teatrów i restauracji, blisko do dworca i galerii handlowych. Dzięki temu będziesz zawsze w centrum wydarzeń!

 

ŻYJ WYGODNIE!

 

Bez pasji trudno sobie wyobrazić szczęśliwie życie, a czy można je sobie wyobrazić bez wygody? Oczywiście, ale po co? Wybierając Login City, wybierasz wizję życia jednocześnie aktywnego i wygodnego. Z myślą o Twoim komforcie wyposażyliśmy mieszkania w klimatyczne antresole oraz przestronne balkony, tarasy i ogródki. Dla wszystkich zmotoryzowanych powstanie duży parking podziemny, a oprócz funkcjonalnych mieszkań na parterze Login City powstanie część handlowo-usługowo-gastronomiczna.

 

 

Szukasz sposobu na wygodne życie w mieście? Przepis jest prosty: Log in City.

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ