Opis inwestycji


Parkowa Ostoja to osiedle mieszkaniowe położone w zachodniej części Wrocławia, w malowniczym miejscu w otoczeniu parku i stawu. To idealna lokalizacja dla wszystkich ceniących sobie spokój, bogactwo terenów zielonych i kameralną atmosferę rodzinnego osiedla. Zlokalizowane na wrocławskich Pilczycach mieszkania to także doskonała oferta dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Pilczyckiego, nie tylko dodaje inwestycji wyjątkowego uroku, ale także stwarza możliwość do jazdy na rowerze, spacerów czy nordic-walkingu.


W ramach inwestycji Parkowa Ostoja powstało pięć czterokondygnacyjnych budynków, z mieszkaniami o powierzchni od 26 do 76 m2. Dogodna lokalizacja w pobliżu ważnych tras komunikacyjnych oraz głównych ulic Wrocławia (Pilczyckiej oraz Lotniczej) sprawia, że w krótkim czasie dostaniemy się zarówno do centrum miasta, jak i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.


Dodatkowym atutem inwestycji są - znajdujące się w niedalekiej odległości od osiedla - Stadion Miejski oraz Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy, który rozpoczyna się obok Parku Złotnickiego.

 


Widok od storny OdryPromenady Wrocławskie
 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ