Opis inwestycji


Patio House to budynek mieszkalny zlokalizowany na Pilczycach, w urokliwym miejscu pomiędzy Parkiem Pilczyckim,

a Parkiem Zachodnim i w pobliżu stawu Pilczyckiego. To idealna lokalizacja dla wszystkich ceniących łatwy dostęp

do terenów rekreacyjnych przy jednoczesnej bliskości centrum. 
 

Patio House to kameralny, czteropiętrowy budynek atrialny z parkingiem naziemnym. Wewnętrzne patio, od którego wywodzi się nazwa inwestycji, stwarzy mieszkańcom poczucie spokoju i prywatności. W inwestycji znajduje się 61 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Lokale znajdujące się w części lekko podwyższonego parteru, posiadają wydzielone ogródki lub tarasy, a na wyższych kondygnacjach balkony lub loggie. Budowa została już zakończona.  

 

Patio House dzieli jedynie 7 kilometrów od Rynku, niewielka odległość od wrocławskiego Portu Lotniczego oraz stacji kolejowej Wrocław Stadion. Dużym ułatwieniem komunikacyjnym jest także zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia.

 

W ciepłe dni mieszkańcy mogą spędzać czas wolny nad pobliskim Stawem Pilczyckim, a także aktywnie korzystać z licznych terenów rekreacyjnych. W sąsiedztwie Patio House znajdziemy korty tenisowe, siłownię, czy klub fitness. Atrakcyjnym punktem dla osób lubiących aktywnie spędzać czas jest czynny latem kompleks odkrytych basenów Orbita. W sezonie zimowym mieści się tam jedno z nielicznych zakrytych lodowisk we Wrocławiu. W pobliżu inwestycji znajduje się także centrum handlowe Magnolia Park, które posiada bogatą ofertę sklepową, kino oraz salę zabaw dla dzieci.

  

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ