Port Popowice - premiera jeszcze w tym roku

Opis inwestycji

PORT POPOWICE - PRZYSTAŃ NOWYCH MOŻLIWOŚCI

Port Popowice to projekt realizowany przez Vantage Development we współpracy z firmą Rank Progress. Na obszarzeo powierzchni ok. 14 ha przy ulicach Wejherowskiej oraz Białowieskiej we Wrocławiu powstanie unikalna inwestycja mieszkaniowa z funkcjami usługowymi oraz powierzchnią komercyjną.

Dawny Port Popowice stał się inspiracją dla architektów, którzy stworzyli projekt, łączący jego bogatą historię z nowoczesnym designem. Znakomita lokalizacja, wysoki standard wykonania oraz rozmach, z jakim planowana jest realizacja inwestycji z pewnością wyróżni ją na wrocławskim rynku mieszkaniowym.

 

KILKA FUNKCJI JEDNO MIEJSCE

W ramach inwestycji zostaną wyodrębnione trzy główne strefy: mieszkaniowo-usługowa, biurowa i wypoczynkowa. Dzięki temu mieszkańcy uzyskają dostęp do multifunkcyjnej, uporządkowanej przestrzeni, zaspokajającej wszystkie ich potrzeby. W Porcie Popowice komfort życia codziennego zyska zupełnie nowy wymiar.

W ofercie znajdzie się blisko 2 tysiące mieszkań, od małych metraży po przestronne apartamenty. Najmocniejszym punktem Portu Popowice będzie ogólnodostępny, zrewitalizowany basen portowy. To prawdziwe serce inwestycji, wokół którego toczyć się będzie życie mieszkańców. Dla nich spacer z przerwą na kawę w klimatycznej kawiarni z widokiem na rzekę nie będzie już nieosiągalnym marzeniem, ale przyjemną codziennością.

 

 

POPOWICE i ZIELEŃ i CENTRUM

Jednym z głównych atutów projektu jest jego doskonała lokalizacja. Obszar inwestycji znajduje się w świetnie skomunikowanej części Wrocławia tuż obok Parku Zachodniego oraz Parku Popowickiego. Wiele osób sądzi, że mieszkanie poza miastem jest jedynym sposobem, aby uzyskać dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych. Port Popowice będzie łączyć wszystkie atuty życia w dużej aglomeracji z komfortowym wypoczynkiem na łonie natury.

 

SPORT I REKREACJA

W sąsiedztwie terenu inwestycji znajdują się liczne tereny spacerowo-biegowe, zlokalizowane w obu parkach oraz wzdłuż nadbrzeża Odry. Bliskość kompleksu Hali widowiskowo-sportowej ORBITA z krytym i otwartym w sezonie basenem oraz boiskiem sportowym to kolejne duże atuty nowej inwestycji Vantage Development. Mieszkańcy Portu Popowice będą mieli wiele możliwości, aby w atrakcyjny sposób zaplanować wypoczynek bez uciążliwych dojazdów. Zaoszczędzony w ten sposób czas poświęcą na to, co naprawdę dla nich ważne.

 

 

NOWOCZESNOŚĆ Z HISTORĄ W TLE

Nowa inwestycja będzie nawiązywać do 100 – letniej historii dawnego Portu Popowice. Inspiracje tradycją będzie można dostrzec w motywach dekoracyjnych części wspólnych budynków i elementach małej architektury projektu.

Koncepcja inwestycji łączy w sobie przeciwstawne bieguny: tradycję z designem, centrum miasta z bliskością natury, przeszłość i przyszłość. Ten wyjątkowy mariaż z niezwykłą atmosferą dawnego portu w tle sprawi, że projekt Port Popowice rozbłyśnie pełnym blaskiem na mapie wrocławskich inwestycji.
 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ