www.promenadywroclawskie.pl

Promenady Wrocławskie – nowe mieszkania

na sprzedaż w nowej dzielnicy Wrocławia

 

Promenady Wrocławskie to wyjątkowa inwestycja na mapie nowo powstających projektów we Wrocławiu. Na 15 hektarowym obszarze zlokalizowanym wzdłuż głównej odnogi Odry i oddalonym zaledwie o 10 minut od Rynku powstaje nowa dzielnica Wrocławia. W jej ramach wyodrębniono dwie strefy – mieszkaniowo-usługową i biurową, pośród których zaplanowano liczne tereny zielone i rekreacyjne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, dzielnica stanie się idealnym miejscem do zamieszkania, pracy i rekreacji.

 

wizualizacja budynków nad kanałem Odry, które zostaną zbudowane na Promenadach Wrocławskich


W wybudowanym już etapach I - V sprzedano ponad 1000 mieszkań. W aktualnej ofercie znajdą Państwo ostatnie gotowe mieszkania z IV i V etapu inwestycji oraz jeszcze blisko 200 mieszkań z nowego, szóstego etapu budowy. W sumie na obszarze Promenad Wrocławskich powstanie 2 000 mieszkań. Całość uzupełni 90 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej - Promenady Business Park. Jest to kompleks pięciu budynków biurowych zlokalizowany między ul. A.Słonimskiego, ul. Cz. Miłosza i ul. Trzebnicką. Obecnie zrealizowano już dwa obiekty: biurowiec Promenady Epsilon i Promenady Zita. Na terenie Promenad Wrocłwaskich przewidziano także niemal 5 000 mkw powierzchni usługowej na parterach budynków.  Lokale dedykowane będą szerokiej gamie odbiorców – od drobnych wytwórców do dużych operatorów sieciowych. Na terenie osiedla już dziś działa Fresh Market, restauracja, pizzeria, piekarnia, bank, przedszkole, dentysta i weterynarz.

 


Lokalizacja Promenad Wrocławskich jest jedną z najważniejszych atutów inwestycji. Cały projekt obejmuje zabudowę powierzchni w sąsiedztwie rzeki Odry i Kanału Miejskiego, z własnym nabrzeżem. Teren usytuowany jest w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową, dobiegającą do ul. Trzebnickiej oraz ul. Rychtalską, dobiegającą do ul. Jedności Narodowej.


Koncepcję urbanistyczną, na bazie której powstawać będą kolejne kwartały, opracowała międzynarodowa pracownia architektoniczno – urbanistyczna INVI pod kierownictwem Guy’a Perry’ego, wyłoniona w wyniku międzynarodowego konkursu architektonicznego.


 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ