Vantage Development - V najlepsza sprzedaż 2015 - vantage-sa.pl
Vantage Development - prawie 10 lat na rynku - vantage-sa.pl
Vantage Development - atrakcyjne lokalizacje inwestycji - vantage-sa.pl
Vantage Development - budownictwo mieszkaniowe i komercyjne - vantage-sa.pl
Vantage Development - należymy do polskiego związku firm deweloperskich - vantage-sa.pl

Promenady - lokale usługowe

 

Uzupełnieniem oferty handlowej Vantage Development S.A. są lokale usługowe zlokalizowane na realizowanych przez dewelopera inwestycjach mieszkaniowych i biurowych.

 

Obecnie oferujemy Państwu lokale usługowe na Promenadach Wrocławskich – flagowej inwestycji dewelopera, nowej dzielnicy Wrocławia.

 

Na 15 hektarowym obszarze zlokalizowanym w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową oraz ul. Rychtalską powstanie 100 tys.m2 powierzchni mieszkalnej, 90 tys.m2 nowoczesnej powierzchni biurowej oraz niemal 5 000 m2 powierzchni usługowej na parterach budynków Lokale dedykowane będą szerokiej gamie odbiorców – od drobnych wytwórców do dużych operatorów sieciowych. Poprzez zdywersyfikowane formy usług będą się one uzupełniać i wspierać.

 

Na terenie Promenad Wroclawskich już dziś działa Fresh Market, restauracja, pizzeria, piekarnia, przedszkole, stomatolog i weterynarz. W przyszłosci przewidujemy,  oprócz sklepów spożywczych także drogerię, fitness, kolejne restauracje i kawiarnie, prywatne praktyki lekarskie i adwokackie. Z pewnością obok wymienionych branż znajdą coś dla siebie i inni inwestorzy.

 

Budowane lokale w większości przeznaczone będą na sprzedaż, nie wyłączamy jednak także długoterminowego najmu. Pełna oferta handlowo - usługowa tworzyć będzie spójną całość i zostanie zlokalizowana wzdłuż osi  komunikacyjnych, tworząc kompletną ofertę usługową nie tylko  dla mieszkańców Promenad, ale również sąsiadujących dzielnic. Niepowtarzalnym walorem dzielnicy oraz wpisanych w nią usług jest bliskość dorzecza Odry oraz wygodna komunikacja    z innymi częściami miasta.

 

W celu zapoznania się z aktualną ofertą zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki lokali usługowych.

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ