Zapytaj o ofertę

ROBYG i Vantage Development budują synergię w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien. Jeżeli interesują Cię nasze oferty, potwierdź nam to w poniższych zgodach, a odezwiemy się do Ciebie.

Mieszkania z antresolą we Wrocławiu

Zdarza się, że budżet, jakim dysponuje inwestor, nie jest wystarczający do zakupu wymarzonego mieszkania. Nie oznacza to jednak konieczności rezygnowania ze wszystkich wygód i designerskich rozwiązań. Oddzielna sypialnia, dwa piętra — to nie opis luksusowego apartamentu, a mieszkania z antresolą we Wrocławiu.

Mieszkania z antresolą we Wrocławiu cieszą się sporym zainteresowaniem. Taka aranżacja stwarza kupującemu wiele możliwości i pozwala mu czerpać radość z funkcjonalnych rozwiązań. Rozumiejąc oczekiwania inwestorów względem maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, stworzyliśmy ofertę, w której nie mogło zabraknąć mieszkań z drugą kondygnacją. Często pełni ona funkcję sypialni, ale z powodzeniem może być również traktowana jak biuro, miejsce do nauki, schowek czy garderoba. Mieszkania z antresolą we Wrocławiu to nasza propozycja dla osób, które lubią praktyczne i niebanalne rozwiązania. Zamiast martwić się ograniczoną powierzchnią użytkową, skorzystaj z możliwości, jakie stwarza wysoki sufit. Dodatkowe pomieszczenie, które powstaje tuż pod sklepieniem, zazwyczaj szybko staje się ulubionym miejscem domowników oraz ich gości.