Lista mieszkań z antresolą we Wrocławiu


   Liczba dopasowań: 1
   Projekt
   Metraż
   Pokoje
   Piętro
   Powierzchnia dodatkowa Cena
   Status
   Promocja

   Kameralna Klecina

   B.1.M1

   (Etap: KK_I)

   Metraż: 88,78 m2 Pokoje: 4 Piętro: 1

   Powierzchnia dodatkowa:

   balkon: 6,88 m2

   634 078 PLN 589 000 PLN
   Status: wolne Dodaj do porównania

   Zapytaj o ofertę

   Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

   Mieszkania z antresolą we Wrocławiu

   Zdarza się, że budżet, jakim dysponuje inwestor, nie jest wystarczający do zakupu wymarzonego mieszkania. Nie oznacza to jednak konieczności rezygnowania ze wszystkich wygód i designerskich rozwiązań. Oddzielna sypialnia, dwa piętra — to nie opis luksusowego apartamentu, a mieszkania z antresolą we Wrocławiu.

   Mieszkania z antresolą we Wrocławiu cieszą się sporym zainteresowaniem. Taka aranżacja stwarza kupującemu wiele możliwości i pozwala mu czerpać radość z funkcjonalnych rozwiązań. Rozumiejąc oczekiwania inwestorów względem maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, stworzyliśmy ofertę, w której nie mogło zabraknąć mieszkań z drugą kondygnacją. Często pełni ona funkcję sypialni, ale z powodzeniem może być również traktowana jak biuro, miejsce do nauki, schowek czy garderoba. Mieszkania z antresolą we Wrocławiu to nasza propozycja dla osób, które lubią praktyczne i niebanalne rozwiązania. Zamiast martwić się ograniczoną powierzchnią użytkową, skorzystaj z możliwości, jakie stwarza wysoki sufit. Dodatkowe pomieszczenie, które powstaje tuż pod sklepieniem, zazwyczaj szybko staje się ulubionym miejscem domowników oraz ich gości.