< powrót

Delta 44 – nowoczesny kompleks handlowo – usługowy otrzymał pozwolenie na użytkowanie

 Zlokalizowany w samym centrum Wrocławia, naprzeciwko dworca PKP kompleks Delta 44, inwestycja realizowana przez spółkę Vantage Development, decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Przeprowadzona przez pracownika Inspektoratu kontrola nie stwierdziła przeciwwskazań do użytkowania rozbudowanego i nadbudowanego budynku biurowo – usługowo- handlowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i elementami zagospodarowania terenu.

Dopuszczenie budynku Delta 44 do użytkowania w praktyce oznacza umożliwienie wprowadzania się do budynku i rozpoczęcie działalności firm, które będą w nim wynajmować powierzchnię zarówno biurową, handlową jak i usługową.

„Kompleks Delta 44, to kolejna inwestycja Vantage Development, której oferta kierowana jest dla biznesu. Cieszy nas szybka, a co ważniejsze pozytywna decyzja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, gdyż zainteresowanie wynajmem powierzchni w biurowcu jest bardzo duże, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że Wrocław jest miastem o ogromnym potencjale, które bardzo szybko się rozwija” - powiedział prezes spółki Vantage Development, Edward Laufer.

Biurowiec zlokalizowany przy ulicy Dąbrowskiego i położony w bezpośrednim sąsiedztwie dworców PKP i PKS, oddalony jest niespełna kilometr od wrocławskiego rynku. Oferta biurowca to ponad 2 700 m2 powierzchni biurowej i ponad 1 000 m2 powierzchni handlowej. Poziom -1 zostanie w całości przeznaczony na market handlowy z bezpośrednim wejściem od ulicy głównej.

Projekt inwestycji, autorstwa pracowni architektonicznej ASPA, zakładał przede wszystkim elastyczną koncepcję wykończenia biurowca, w którym istnieje możliwość wyodrębnienia lokali biurowych od 30m2 oraz łączenia poszczególnych modłów w większe zespoły, aż do 700 m2 na jednej kondygnacji.

Kompleksową ofertę dla biznesu, obok zalet związanych z lokalizacją i nowoczesnym wykończeniem budynku, uzupełnia możliwość dostosowania biur czy lokali usługowych do wymagań przyszłego właściciela, jak np. zainstalowanie w każdym lokalu węzła sanitarnego czy odrębnego systemu klimatyzacyjnego.


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ