< powrót

II etap osiedla Centauris – po wakacjach czekamy na kolejnych lokatorów

 Budowa drugiego etapu osiedla Centauris idzie zgodnie z planem, dzięki czemu nowe mieszkania będą gotowe tuż po wakacjach. Kolejna inwestycja firmy Vantage Development SA to dobra oferta dla osób preferujących nieszablonowe rozwiązania i jednocześnie ceniących spokój.

W 2011 roku oddano do użytku pierwszy etap złożony z trzech budynków, na który składa się 105 mieszkań, 8 apartamentów i 2 penthouse'y. Część mieszkalna uzupełniona została przez lokale usługowe zlokalizowane na parterach obiektów. Drugi etap składa się z budynku mieszczącego kolejnych 110 mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni od 28 do 97 mkw. W ofercie znajdują się zatem zarówno kawalerki jak i rodzinne mieszkania kilkupokojowe. Budynek, podobnie jak obiekty pierwszego etapu, wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

W trakcie projektowania osiedla zadbano o zapewnienie przyszłym mieszkańcom jak największej przestrzeni. W efekcie wszystkie lokale posiadają okna o dużej powierzchni, dające sporo światła. Wysokość pomieszczeń w niektórych mieszkaniach, sięgająca trzech metrów, daje wiele możliwości ich aranżacji.

Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu ulicy Ślężnej, nieopodal Działkowej i Wiktora Brossa. Tuż obok znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe. Zmotoryzowani mieszkańcy mają stąd dogodny dojazd zarówno do centrum jak i do zjazdu z autostrady A4. Dodatkowo, niedaleko przebiega Obwodnica Śródmiejska, pozwalająca na dostanie się w dowolne miejsce we Wrocławiu, z pominięciem korków w godzinach szczytu.

Pomimo dogodnej pod względem komunikacyjnym lokalizacji, mieszkańcy osiedla Centauris mogą odpocząć od miejskiego zgiełku. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się bowiem park Skowroni, dający olbrzymią przestrzeń do rekreacji. Okolica gwarantuje dużą liczbę obiektów sportowo rekreacyjnych, takich jak centrum sportu Spartakus przy ul. Spiskiej czy Aquapark zlokalizowany przy ul. Borowskiej.

Vantage Development SA jest ogólnopolską firmą deweloperską notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jej działalność koncentruje się we Wrocławiu, który jest jednym z najprężniej rozbudowujących się ośrodków miejskich w regionie. Działania firmy wpisują się w ten trend, poprzez realizację zarówno pojedynczych obiektów, jak i wznoszonej od zera nowej dzielnicy miasta.


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ