< powrót

Klienci odwiedzili inwestycje spółki Vantage Development

W sobotę, 21 września, spółka Vantage Development zorganizowała Dni Otwarte dwóch swoich inwestycji – Promenad Wrocławskich oraz Centaurisa. Goście mieli okazję do bliższego zapoznania się z aktualną ofertą dewelopera, oraz, po wcześniejszym umówieniu, do zwiedzenia konkretnych mieszkań.  

Goście odwiedzający inwestycje to przede wszystkim rodziny i osoby młode, dla których oferta Vantage Development wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Aktualnie dostęnych jest niemal 300 mieszkań w I i II etapie Promenad Wrocławskich ( I prawie gotowy a budowa II właśnie się rozpoczęła), natomiast w oferacie Centaurisa wolnych mieszkań II etapu pozostało około 40. Warto podkreślić, że ta inwestycja znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skowroniego, weszła także w kolejną fazę realizacji – właśnie rozpoczyna się budowa kolejnego, trzeciego już etapu.

Dni Otwarte są nie tylko dobra okazją do zobaczenia gotowych już mieszkań, ale i do poznania samego dewelopera oraz najbliższej okolicy zarówno Promenad Wrocławskich, jak i Centuarisa. W tym miejscu podkreślić należy wyjątkowość tych projektów poprzez dostępność do terenów zielonych – nadbrzeża Odry oraz Parku Skowroniego, co szczególnie dla ludzi młodych, jest ważnym czynnikiem wpływającym za zakup własnego M.


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ