< powrót

Vantage Development na II Pikniku Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

31 sierpnia na wrocławskiej Wyspie Słodowej odbyła się druga edycja Pikniku Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego. W trakcie Pikniku zaproszeni goście mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach, koncertach, a także spróbować wielu dań z różnych regionów Polski.

Choć pogoda nie była do końca sprzyjająca – mniej więcej w połowie pikniku zaczął padać deszcz – w żadnym stopniu nie zniechęciło to gości do uczestnictwa w Pikniku. Miał na to wpływ z pewnością szereg atrakcji, które zostały specjalnie na tę okazję przygotowane. Oprócz konkursów i koncertów z bardzo dużym zainteresowaniem gości spotkał się przede wszystkim pokaz pracy psów ratowniczych,

które na co dzień wspomagają oddział wrocławskiej Straży Pożarnej. Jeszcze większe wrażenie, przede wszystkim na młodszych uczestnikach pikniku, zrobił sprzęt policji oraz wrocławskich saperów. Można było przyjrzeć się z bliska, jak wygląda i działa robot do rozbrajania ładunków wybuchowych, a także siąść za kierownicą policyjnych i wojskowych pojazdów. Maluchom, które nie były żądne aż tak dużych wrażeń, pozostała zabawa na specjalnie przygotowanym na tę okazję placu zabaw. Wśród zaproszonych gości Pikniku byli zarówno pracownicy z rodzinami, jak i pacjenci, przyjaciele oraz osoby na co dzień wspierające działalność szpitala.

Spółka Vantage Development była jednym ze sponsorów II Pikniku Szpitala Klinicznego, w trakcie którego można było także zapoznać się z aktualną ofertą mieszkaniową firmy, na specjalnie przygotowanym stoisku.

Vantage Development


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ