< powrót

Vantage Development zaprasza na Dni Otwarte

Już w najbliższą sobotę, 21 września, spółka Vantage Development organizuje Dni Otwarte dwóch inwestycji mieszkaniowych – Promenad Wrocławskich oraz osiedla Centauris.

Wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania, bądź też osoby, które na zakup już się zdecydowały, będą miały przede wszystkim okazję do bliższego zapoznania się z inwestycjami oraz co ważniejsze, z dostępnymi jeszcze mieszkaniami. Oba projekty znajdują się w podobnej fazie – w Promenadach Wrocławskich zakończony został już I etap mieszkalny i rozpoczęto właśnie budowę kolejnego. Natomiast na osiedlu Centauris ukończony został etap II i przystąpiono właśnie do pracy przy kolejnym, III etapie.

„Otwieramy się dla ludzi, ponieważ chcemy zaprezentować naszą ofertę z innej, niż to zwykle ma miejsce, strony. Rzuty mieszkań, wizualizacje i excelowe arkusze są potrzebne. Jednak wszyscy wiemy, że zupełnie inaczej podejmuje się decyzję odnośnie zakupu mieszkania, jeśli ma się możliwość osobistego odwiedzenia inwestycji, dokładnego jej obejrzenia oraz porozmawiania na jej temat z handlowcami” - mówi Edward Laufer, prezes spółki Vantage Development.


Dni Otwarte będą także okazją do zapoznania się za aktualną ofertą Vantage Development - zarówno w I etapie Promenad Wrocławskich, jak i II etapie Centaurisa są jeszcze wolne mieszkania, jak i przespacerowania się po najbliższej okolicy. Cechą łączącą obie inwestycje jest przecież dostępność do terenów zielonych: osiedle Centauris zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skowroniego, natomiast Promenady Wrocławskie leżą tuż przy Odrze .

Promenady Wrocławskie to nowo tworzona dzielnica Wrocławia, składająca się z kwartałów zabudowy miejskiej o funkcjach mieszkalnych, handlowych, usługowych, biurowych i hotelowych. Projekt obejmuje zabudowę powierzchni w sąsiedztwie rzeki Odry i Kanału Miejskiego, z własnym nabrzeżem. Teren usytuowany jest w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową, dobiegającą do ul. Trzebnickiej, prowadzącej do centrum z kierunku północnego (wjazd do Wrocławia od strony Poznania) oraz ul. Rychtalską, dobiegającą do ul. Jedności Narodowej, prowadzącej do centrum z kierunku północno–wschodniego (wjazd do Wrocławia od strony Warszawy).

Natomiast osiedle Centauris obejmuje realizację osiedla budynków apartamentowych położonego w prestiżowej dzielnicy Wrocławia – Borek. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Ślężnej, w odległości około 2 km od ścisłego centrum miasta, na przedłużeniu wjazdu do miasta z autostrady A4 (Katowice-Kraków-Wrocław) oraz niedaleko ul. Wiśniowej, stanowiącej część śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia.

Dni Otwarte Promenad Wrocławskich oraz osiedla Centauris odbędą się 21 września, w godzinach 10:00 – 16:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 


 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ