< powrót

Vantage Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie I etapu Promenad Wrocławskich

 Vantage Development, jeden z liderów dolnośląskiego rynku nieruchomości, otrzymał pozwolenie na użytkowanie I etapu Promenad Wrocławskich – nowej dzielnicy Wrocławia. Lokatorzy będą więc mogli wprowadzić się do nowo zakupionych mieszkań jeszcze przed świętami.

I etap mieszkaniowy to 240 mieszkań o powierzchni od 30 do 100 m2. Bogatą ofertę dla klientów indywidualnych uzupełniają lokale usługowe i handlowe, które znajdują się w najniższej kondygnacji inwestycji. Budynek I etapu Promenad Wrocławskich zlokalizowany jest u zbiegu ulic Zakładowej oraz Rychtalskiej, a co z punktu widzenia mieszkańców najistotniejsze, to fakt, że do końca roku zostanie oddana do użytku ul. Słonimskiego ułatwiająca komunikację w całej dzielnicy.

„Pozwolenie na użytkowanie I etapu Promenad Wrocławskich to ważne wydarzenie dla całej spółki, przede wszystkim jednak dla tych, którzy już niebawem będą mogli wprowadzić się do nowo kupionych mieszkań. Teraz przystępujemy do dalszej pracy i realizacji kolejnych etapów, aby cała dzielnica Promenady Wrocławskie możliwie szybko stała się faktem”. - mówi prezes Vantage Development, Edward Laufer.

Promenady Wrocławskie to jeden z kluczowych projektów spółki Vantage Development. Do tej pory zrealizowane zostały dwa etapy – I mieszkaniowy, oraz biurowiec Epsilon. W tym roku spółka przystąpiła do budowy kolejnych – II etapu mieszkaniowego oraz biurowca Zita.

Cała inwestycja jest nowoczesnym i multifunkcjonalnym projektem wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jest także architektoniczną rewolucją w tej części miasta, wpisując się przede wszystkim w projekt rewitalizacji pięknego nadbrzeża Odry.

Vantage Development


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ