< powrót

Nową drogą przez Promenady Wrocławskie

Promenady Wrocławskie, kluczowa inwestycja Vantage Development, doczekała się wreszcie własnej drogi, która w znacznym stopniu usprawni komunikację nie tylko na samym osiedlu ale i w całej dzielnicy miasta.

W wyniku prac, które właśnie się zakończyły, powstało dogodne połączenie ulic Rychtalskiej poprzez Słonimskiego do Zakładowej oraz możliwość bezpośredniego przedostania się samochodem z ulicy Jedności Narodowej do ulicy Trzebnickiej oraz w kierunku przeciwnym. Tym samym otwarta dla mieszkańców została niedostępna do tej pory przestrzeń w Promenadach Wrocławskich oraz ich najbliższej okolicy.
Nowa droga, to udogodnienie nie tylko dla kierowców aut, ale także dla pieszych, dla których przygotowane zostały chodniki biegnące wzdłuż drogi oraz dla rowerzystów – tuż przy drodze biegną nowo powstałe ścieżki rowerowe.

„Otwarcie drogi biegnącej przez dzielnicę Promenady Wrocławskie to doskonała wiadomość przede wszystkim dla mieszkańców, którzy właśnie wprowadzają się do nowo kupionych mieszkań oraz dla pracujących w biurowcu Epsilon. Teraz nie będzie już problemu z podjechaniem np. samochodem niemal pod samą klatkę budynku mieszkalnego bądź do biurowca” – mówi Edward Laufer prezes Vantage Development.

Nowy łącznik komunikacyjny jest także kolejnym udogodnieniem dla wszystkich firm, których biura znajdują się w biurowcu Epsilon oraz znacznie usprawni dojazd do kolejnych nowo powstających etapów Promenad Wrocławskich – biurowca Zita oraz II etapy mieszkaniowego.

Vantage Development

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ