< powrót

II etap Promenad Wrocławskich wszedł w kolejną fazę realizacji

Promenady Wrocławskie, jedna z kluczowych inwestycji spółki Vantage Development, weszła w kolejną fazę budowy II etapu mieszkaniowego. 6 stycznia 2014 roku wykonany został stan „zero”.

Osiągnięcie stanu „zero” oznacza, iż zakończone zostały prace przy budowie stropu oraz kondygnacji podziemnej. Ze względu na niezwykle korzystne jak na tę porę roku warunki atmosferyczne, budowa kolejnego etapu mieszkaniowego przebiega w bardzo dobrym tempie, co cieszy nie tylko inwestora, ale przekłada się także na coraz większe zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów.

„II etap mieszkaniowy Promenad Wrocławskich jest projektem wymagającym, który jest kolejnym elementem w znacznym stopniu zmieniającym krajobraz tej części miasta. Dlatego cieszy nas fakt, że nowy rok rozpoczęliśmy właśnie od wykonania stanu „zerowego”. Rzeczywiście pogoda jest niemal idealna, choć trzeba podkreślić, że jesteśmy gotowi stawić czoła i prawdziwej zimie” - analizuje prezes Vantage Development, Edward Laufer.


Promenady Wrocławskie są wyjątkową inwestycją wpisującą się w projekt rewitalizacji i zagospodarowania nadbrzeża Odry. Atrakcyjna lokalizacja względem najważniejszych punktów miasta, sąsiedztwo terenów rekreacyjnych oraz nowoczesna i funkcjonalna architektura powodują, że jest to doskonała oferta zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych, ceniących przede wszystkim spokój, wygodę i komfort.

II etap mieszkaniowy, który jest obecnie realizowany, zostanie oddany do użytku pod koniec 2014 roku, a wśród 222 mieszkań znajdą się lokale o powierzchni od 50 do 150 m2. W podziemiach budynku zlokalizowany zostanie garaż ze 150 miejscami postojowymi. Całość inwestycji zostanie wpisana w rozległe tereny zielone, które docelowo w całych Promenadach Wrocławskich zajmą powierzchnie ok. 3 hektarów.

Vantage Development
 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ