< powrót

Osiągnięto kolejny etap budowy biurowca Promenady Zita

Budowa Biurowca Promenady Zita – inwestycji powstającej w ramach projektu Promenady Wrocławskie, weszła w kolejną fazę realizacji. Na przełomie lutego i marca osiągnięty został stan surowy otwarty.

Osiągnięcie tej fazy realizacji projektu oznacza, iż zakończone zostały prace przy budowie stanu zerowego, stropu, ścian wszystkich kondygnacji, dachu oraz elementów zewnętrznych budynku. Dzięki niezwykle korzystnym w tym roku warunkom atmosferycznym budowa kolejnej inwestycji w ramach Promenad Wrocławskich przebiega w bardzo dobrym tempie, rozpoczęty został także proces komercjalizacji.

„Promenady Zita to inwestycja będąca ważnym uzupełnieniem projektu Promenady Wrocławskie, której oferta skierowana jest do biznesu. Chcemy wykorzystać dogodną lokalizację biurowca  i atrakcyjne otoczenie (nadbrzeże Odry), i zaoferować przyszłym najemcom nowoczesny, funkcjonalny i dostosowany do ich indywidualnych potrzeb budynek.

Podobnie jak było to w przypadku zrealizowanej przez nas wcześniej inwestycji – biurowca Promenady Epsilon” - mówi prezes spółki Vantage Development, Edward Laufer.

Biurowiec Promenady Zita lokalizowany jest w sąsiedztwie ulic Trzebnickiej i Jedności Narodowej. Dogodny dojazd do biurowca możliwy będzie dzięki połączeniom tramwajowym, autobusowym oraz kolejowym. Wrocławska Kolej Aglomeracyjna, obsługiwana m.in. przez stację Wrocław Nadodrze, łączy stolicę Dolnego Śląska z gminami i powiatami wchodzącymi w skład Wrocławskiego Obszaru Metropolitalnego. Bez przeszkód do biurowca będzie można dojechać też z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, oraz z samego centrum miasta (biurowiec oddalony jest zaledwie 3 kilometry od wrocławskiego rynku).

Promenady Zita to nowoczesna inwestycja, której główną zaletą, obok kwestii związanych z lokalizacją, jest możliwość elastycznego zaprojektowania powierzchni biurowej, którą będzie można dostosować do bardzo określonych potrzeb każdego z przyszłych najemców.

Vantage Development


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ