< powrót

Promenady Wrocławskie laureatem konkursu Jakość Roku 2013

Spółka Vantage Development została laureatem konkursu Jakość Roku. Zwycięskim projektem w kategorii Produkt Roku 2013 uznano priorytetową inwestycję dewelopera - Promenady Wrocławskie.
 

Laureaci konkursu „Jakość Roku 2013”, największego w Polsce wydarzenia promującego wdrażanie najwyższych standardów jakości i praktyk w biznesie, nagrodzeni zostali podczas uroczystej gali, która odbyła się w samym sercu Warszawy – w Hotelu Radisson Blu Centrum.
Przyznanie nagrody w kategorii Produkt Roku 2013 spółce Vantage Development jest istotną informacją przede wszystkich dla wszystkich mieszkańców Promenad Wrocławskich oraz osób, które planują kupno mieszkania w tej inwestycji.
 

„Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego też tak ważne są dla nas nagrody potwierdzające jakość realizowanych przez nas inwestycji.

Wyróżnienie w kategorii Produkt Roku utwierdza nas w przekonaniu, że wytyczone przez nas standardy realizowania kolejnych projektów oraz przyjęta strategia działania sprawdzają się” – mówi prezes Vantage Development, Edward Laufer.


Promenady Wrocławskie są kompleksowym projektem w skład którego wchodzą zarówno budynki mieszkalne, jak i biurowce. Całość inwestycji położona przy nadbrzeżu Odry i wpisuje się w koncepcję rewitalizacji tej części miasta.


Konkurs „Jakość Roku” jest wydarzeniem organizowanym przez Fundację Qualitat, której partnerem merytorycznym jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, które jest wiodącą na rynku jednostką certyfikująca z 55-letnim doświadczeniem.


Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli, będąca najważniejszą organizacją promująca jakość w Europie oraz Klub Polskie Forum ISO 9000. EOQ działa od lat 50. ubiegłego wieku, obecna jest w 40 krajach i zrzesza blisko 70 tysięcy członków.


Vantage Development


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ