< powrót

Supermarket Piotr i Paweł dołączył do grona najemców Centrum Handlowego Grona Park w Zielonej Górze

Spółka Vantage Development, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, podpisała umowę z kolejnym najemcą Centrum Handlowego Grona Park, które w tym roku otwarte zostanie w Zielonej Górze.

Będzie nim „Piotr i Paweł” - spółka z 23-letnią historią - właściciel sieci supermarketów o tej samej nazwie, których powstało już w Polsce ponad sto. Jest to kolejna marka, której lokal znajdzie się w CH Grona Park – na początku roku zakończone zostały negocjacje z ze Spółką Domex, prowadzącą sieć elektormarketów Avans.

„Podpisanie umowy z Piotr i Paweł S.A. to kolejny, niezwykle istotny krok w realizacji projektu Grona Park. Chcemy możliwe szybko zamknąć proces komercjalizacji centrum handlowego,

aby jeszcze przed jego otwarciem przyszli klienci wiedzieli czego mogą się spodziewać i z usług jakich podmiotów będą mogli korzystać” – mówi Michał Kazana, manager ds. komercjalizacji Vantage Development S.A.

Centrum Handlowe „Grona Park” w Zielonej Górze zlokalizowane będzie przy ulicy Wiejskiej i posiadać będzie ponad 4 tys. m2 powierzchni, z czego 1 tys. zostanie przeznaczony pod wynajem biur. Obok supermarketu Piotr i Paweł, znajdą się w nim także inne sklepy, lokale usługowe oraz biura. Rozpoczęcie budowy obiektu zaplanowane zostało na kwiecień 2014 roku, oficjalne otwarcie Centrum Handlowego „Grona Park” nastąpi w IV kw. br.

Obok Grona Park w Zielonej Górze, spółka Vantage Development realizuje także podobny projekt we Wrocławiu, oraz szereg inwestycji mieszkaniowych oraz biurowych.  

Vantage Development 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ