< powrót

Targi "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu"

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja targów "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu", które odbędą się we Wrocławskim Centrum Kongresowym położonym w kompleksie Hali Stulecia.

Organizatorem wydarzenia są firmy członkowskie Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu.

Plan stoisk: 

W trakcie targów, opórcz bogatej oferty wrocławskich deweloperów, przygotowano wiele innych atrakcji, m.in.:

Sprawdzenie zdolności kredytowej i doradztwo finansowe:
- konsultanci Domu Kredytowego Notus
- przedstawiciele banku Credit Agricole

Aranżacja i wyposażenie wnętrz:
- prezentacja oferty marek Grupy Rovese: Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik
- projektowanie łazienek

Bezpłatne porady z zakresu:
- aranżacji wnętrz poprowadzą architekci z Kowalczuk Architekci
- projektowania przydomowej zieleni (ogrody, tarasy, balkony)

Zajęcia sportowe dla aktywnych:
- godzinne marsze nordic walking połączone z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi prowadzone przez instruktorów z RightWay: sobota (05.04.2014) o godz. 12:00 – 13:00 oraz niedziela (06.04.2014) o godz. 12:00 – 13:00

Warsztaty Dziecięcego Studia Architektury w ramach targów „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu” 2014

Dziecięce Studio Architektury

Czy architektura może uczyć i bawić? Jaka jest różnica między przestrzenią publiczną a przestrzenią prywatną? Jak projektować, by tworzyć miejsca sprzyjające tworzeniu więzi społecznych? Na jakie zmysły działa architektura? Dziecięce Studio Architektury jest specjalnym programem cyklicznych warsztatów Centrum Poznawczego, poświęconych architekturze, projektowaniu i przestrzeni współczesnego miasta. Dziecięce Studio Architektury łączy zdobywanie wiedzy o kształtowaniu przestrzeni wspólnej z fantastyczną zabawą w projektantów i architektów.

Sobota, 5.04.2014 r., godz. 11:30 – 15:30: Oswajanie miasta

Co zrobić, by miasto było przyjazne dla swoich mieszkańców? Jak oswoić przestrzeń wspólną? Jakie potrzeby mają mieszkańcy wrocławskich osiedli? Wspólne projektowanie wrocławskiego osiedla marzeń, budującego nie tylko wymarzoną, spokojną codzienność, ale i pozytywne więzi między jego mieszkańcami.

Niedziela, 6.04.2014 r., godz. 11:30 – 15:30: Jak znika fabryka?

Co może znajdować się w budynkach, w których mieściły się kiedyś fabryki i zakłady przemysłowe? Na czym polega rewitalizacja w architekturze? Poznawanie „drugiego życia” terenów poprzemysłowych na różnych przykładach oraz wspólne projektowanie makiety nowego miejsca do życia, zabawy i odpoczynku dla małych i dużych mieszkańców miast

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ