< powrót

Ruszyła sprzedaż III etapu osiedla Centauris

Vantage Development rozpoczął sprzedaż III etapu osiedla Centauris, położonego w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Wrocławia. Nieruchomość łączy w sobie bliskość centrum miasta z zielenią i spokojem.
 
Po zakończeniu realizacji dwóch etapów osiedla Centauris, przyszedł czas na kolejną odsłonę położonej w sercu miasta inwestycji. Atrakcyjna dzielnica, jaką są Krzyki-Borek i sąsiedztwo ulicy Ślężnej oraz Parku Skowroniego, gwarantuje bardzo dobrą komunikację z całym miastem, a jednocześnie spokój, zieleń i odpoczynek od codziennego zgiełku.
 
Osiedle Centauris łączy ze sobą bliskość centrum z sąsiedztwem terenów zielonych, co w dużych miastach zdarza się niezwykle rzadko. Co ważne, nieruchomość spełni oczekiwania każdego mieszkańca – zarówno żyjącego aktywnie, który ceni sobie szybkość dojazdu do najważniejszych punktów w mieście, jak i takiego, który oczekuje spokoju – mówi Joanna Kubiak, dyrektor sprzedaży w firmie Vantage Development.

Położenie nieruchomości jest szczególnie atrakcyjne dla osób ceniących szybkość dojazdu do centrum miasta i oszczędność czasu. Dzięki bardzo dobrej komunikacji z każdą częścią Wrocławia dojazd do pracy, dotarcie na spotkanie biznesowe czy do centrum handlowego, zajmie dosłownie chwilę. Park, rozbudowane ścieżki rowerowe i spacerowe, a także sąsiedztwo Aguaparku i klubu fitness dają możliwość aktywnego spędzenia czasu blisko miejsca zamieszkania. Oferta mieszkań w osiedlu Centauris to ciekawa propozycja także dla studentów, ponieważ zaledwie kilka minut zajmie dotarcie do Uniwersytetu Ekonomicznego czy Kliniki Akademii Medycznej.

Szeroki wybór mieszkań i apartamentów
 
W ofercie III etapu Centauris każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno osoby szukające mniejszego mieszkania – 1- lub 2-pokojowego, jak i te, które preferują większą liczbą pokoi – 3, 4, a nawet 5. Każdy lokal został zaprojektowany z myślą o potrzebach klientów – zadbano o przestronne i ustawne wnętrza oraz komfort przyszłych mieszkańców.
 
Powierzchnia mieszkań zaczyna się już od 26 mkw, a kończy na apartamentach sięgających 110 mkw.
 
Nie tylko metraż, ale także cena mieszkań dostosowana jest do różnych oczekiwań klientów. Ceny brutto nieruchomości w osiedlu Centauris rozpoczynają się już od 210 tysięcy złotych.
 
                                                                                                 Vantage Development  

ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ