< powrót

Galaktyka – nowy park handlowy we Wrocławiu

Ruszyła budowa nowego parku handlowego we Wrocławiu o nazwie Galaktyka. Obiekt powstający przy ulicy Ślężnej, tuż obok osiedla Centauris, będzie dostępny dla klientów już w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Inwestorem jest należąca do Vantage Development spółka VD Retail II. Wrocławski deweloper jest także współinwestorem osiedla Centauris. Za projekt Galaktyki odpowiada pracownia projektowa Q2 Studio.

Wygoda i pomysłowość

Galaktykę będą tworzyć dwie kondygnacje. Bezpośrednio z ulicy będzie można wejść do kawiarni i restauracji, a także całego centrum handlowego. Na piętrze znajdą się sklepy, usługi i rekreacja. Dla zmotoryzowanych przygotowano parking naziemny, zaś dla rowerzystów specjalne stojaki.

Komfort dla mieszkańców

Nowy Park handlowy położony jest zaledwie 3 km od centrum Wrocławia, a jednak do tej pory mieszkańcy okolic ulic: Ślężnej, Sudeckiej, Armii Krajowej czy południowej części ulicy Borowskiej, musieli pokonać niemałą odległość do najbliższego tego typu obiektu.

– Planując budowę Galaktyki zadbaliśmy o wygodę i komfort zarówno mieszkańców osiedla Centauris, jak i gości. Zwróciliśmy uwagę na możliwości, jakie daje duża powierzchnia obiektu i oprócz bogatej oferty sklepów, planujemy także część gastronomiczną udostępniając lokale restauracjom i kawiarniom, a także sportową, tworząc centrum fitness – mówi prezes Vantage Development, Edward Laufer.

Doskonała komunikacja z całym miastem

Galaktyka położona jest w dzielnicy Krzyki-Borek, z której bez problemu można dostać się do każdej części Wrocławia, dzięki bardzo dobrze zorganizowanej w tamtym rejonie komunikacji miejskiej. Przystanki autobusowe i tramwajowe, a także wygodny dojazd samochodem, z pewnością ułatwią dojazd do nowego obiektu handlowego.
 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ