< powrót

Zapraszamy na III Wrocławski Korowód Nadziei!

30 sierpnia Fundacja ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” wraz ze Strażą Miejską Wrocławia organizuje III Wrocławski Korowód Nadziei – barwną paradę na rzecz małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

 

Uroczystość będzie miała charakter defilady koni, które przy akompaniamencie Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych we Wrocławiu przejdą przez miasto: od ulicy Ślężnej aż po Plac Gołębi na Rynku Głównym. Towarzyszyć temu będzie przejazd reprezentacyjnych dorożek, przemarsz mażoretek oraz grup tanecznych, które zaprezentują swoje umiejętności na Placu Gołębim w centrum wrocławskiego Rynku.

Na scenie pojawią się m.in. zespoły folklorystyczne, tancerki brzucha, szczudlarze, akrobaci, dziecięce zespoły taneczne oraz wielu innych artystów, którzy od godziny 16.30 do 18.30 będą cieszyć oczy i uszy wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w tej niezwykłej uroczystości, a jednocześnie wspomóc dzieci walczące z nowotworami poprzez wrzucanie datków do puszek wolontariuszy. Gwiazdą wieczoru będzie Honorata Skarbek, która pojawi się na scenie ok. 17.30 i zaśpiewa swoje największe przeboje.

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ