< powrót

Publiczne Przedszkole Aviatorek

 

 

W Promenadach Wrocławskich otwiera się przedszkole dla dzieci w wieku 2,5-5 lat. Powszechnie wiadomo, że największym zmartwieniem rodziców jest chorowanie i wzajemne zarażanie się w przedszkolu dzieci. Zostały dołożone wszelkie starania, aby oprócz wymogów jakie stawiają przepisy, dostosować przedszkole do jeszcze wyższych standardów wybiegających ponad panujące zwyczaje. Pomimo dużej izolacji z garażem, który oddaje ciepło zostały zastosowane najgrubsze ekologiczne podkłady podłogowe pod wysokiej jakości panelami, tak aby nie wyziębiać bawiących się na nich przedszkolaków. Ponadto w lokalu zostały zamontowane lampy bakteriobójcze, które dzięki codziennej nocnej pracy w dużej mierze przyczynią się do zmniejszenia zachorowań wśród dzieci. Lokal wyposażony jest w mechaniczny układ wentylacyjno-klimatyzacyjno-grzewczy, dzięki któremu powietrze w pomieszczeniach mieszane jest na bieżąco i nie ma konieczności ciągłego uchylania okien, co w szczególności zimą uchroni dzieci przed chorobą. Warto nadmienić, że przedszkole wyposażone jest w elewacje szklanych ścian w 80% powierzchni, co skutkuje doskonałym doświetleniem sal w światło naturalne, tworząc przy tym poczucie dużej przestrzeni zielonych terenów okalających przedszkole. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym znajdzie to odzwierciedlenie w przyjemniejszym środowisku, w którym przebywają przedszkolaki. Zamontowane są również większe niż wymagane ilości oświetlenia, możliwe do włączenia wedle zapotrzebowania, których celem jest dbanie o wzrok najmłodszych. Krzesełka, stoły, łóżeczka oprócz wymaganych certyfikatów, charakteryzują się wyższą ergonomią i jakością, ponieważ to przy nich dzieci będą spędzać najwięcej czasu.

Przedszkole oferować będzie opiekę nad dziećmi, które poprzez zabawę i miłe spędzanie czasu będą się uczyć oraz aktywnie spędzać czas budując w sobie wartościowe przyzwyczajenia, które znajdą odzwierciedlenie w ich przyszłości . Jak wiadomo jest to nowa i najbardziej skuteczna metoda nauki, ponieważ w pierwszych latach życia przyswaja się wiedzę łatwiej. Celem wychowania przedszkolnego jest harmonijny, wielostronny i optymalny rozwój osobowości każdego dziecka, z którym wychowawca wchodzi w reakcje.

 

Wszystko po to, aby spełniać funkcję profilaktyczną przedszkola – aby zapobiegać wszelkim nieprawidłowościom rozwojowym dzieci i dostarczać dobrych wzorców zachowań oraz funkcje stymulującą - pobudzającą przedszkolaków do rozwoju, a przede wszystkim funkcję opiekuńczą, gdzie nieodzowną jej częścią jest prawidłowe wychowanie.

 

Oprócz wielu wyżej wspomnianych wyróżników, przedszkole posiadać będzie monitoring, z podglądem na żywo dla rodziców, dostępnym na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu. Natomiast czesne przedszkola pozostanie na średnim poziomie Wrocławskich przedszkoli niepublicznych w wysokości 699zł. Planowana liczba miejsc w przedszkolu to 60, a powierzchnia lokalu to 256m2.

 

 

Przydatne dane:
Publiczne Przedszkole Aviatorek
ul. Antoniego Słonimskiego 3g
50-304 Wrocław
tel. 501-983-232 / 513-153-388
mail: biuro(at)aviatorek.pl
www.aviatorek.pl

czesne:699zł + wyżywienie
wpisowe:500zł
docelowo: 60 dzieci (2 grupy) 3 opiekunki na grupe

 

Zajęcia oferowane w cenie czesnego, w głównej mierze zajęcia ruchowe, artystyczne i muzyczne. Począwszy od zajęć wprowadzających elementy gier zespołowych, rytmikę, zajęcia korekcyjne/gimnastyka ogólnorozwojowa, zajęcia twórcze i plastyczne, zajęcia z języka angielskiego oraz  zajęcia dodatkowe - taniec, karate, balet, robotykę, zajęcia z logopedą oraz w miarę zainteresowania wyjazdy na basen przy ul. Bobrzej w ramach współpracy ze Szkółką Pływania Delfin.


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ