< powrót

Vantage Development otwiera nowy obiekt handlowy w Zielonej Górze.

Otwarcie Parku Handlowego Grona Park w Zielonej Górze już w najbliższy piatek, tj. 28 listopada 2014 r!

 

Budowa Grona Park, znajdującego się w centrum miasta, rozpoczęła się w kwietniu bieżącego roku. Inwestycję tworzy 4 tys. mkw powierzchni użytkowej z możliwością elastycznego dostosowania lokali do potrzeb najemców w nowoczesnej aranżacji. Kompleks handlowo-usługowy zlokalizowany jest przy głównych arteriach komunikacyjnych Zielonej Góry - przy ulicy Wiejskiej, na skrzyżowaniu  Al. Zjednoczenia i Al. Wojska Polskiego.

 

Obecnie trwają prace porządkowe i wykończeniowe, przygotowujące obiekt do otwarcia i przyjęcia pierwszych klientów. Otwarcie Grona Park odbędzie się już w najbliższy piątek 28 listopada. W godzinach od 8:00 do 22:00 zapraszamy do supermarketu Piotr i Paweł, w którym dla wszystkich klientów przygotowanych zostało wiele atrakcji i degustacji.

 

Otwarcie Grona Park odbywa się  zgodnie z zaplanowanym terminem, dzięki czemu klienci naszego kompleksu handlowo-usługowego będą mogli korzystać z oferty zakupowej już od najbliższego piątku. To dla nas ważne wydarzenie, ponieważ jest to pierwsza inwestycja spółki w Zielonej Górze - mówi Henryk Wojciechowski, dyrektor komercjalizacji i rozwoju Vantage Development.

 

Wśród innych oprócz supermarketu Piotr i Paweł najemców inwestycji znaleźli się m.in. firma Kolporter, oraz Apteka i Drogeria HYDROMAX.

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ