< powrót

Park Handlowy Galaktyka we Wrocławiu już otwarty!

Otwarcie sklepu Piotr i Paweł w Galaktyce - nowym Parku Handlowym

Vantage Development  we Wrocławiu

 

16 grudnia we wrocławskiej dzielnicy Krzyki – Borek, odbyło się otwarcie sklepu Piotr i Paweł w nowej inwestycji Vantage Development - Parku Handlowym Galaktyka.

 

Supermarket „Piotr i Paweł”, kluczowy najemca tej inwestycji, z okazji otwarcia przygotował dla wszystkich klientów odwiedzających Park Handlowy Galaktyka specjalne promocje połączone z degustacjami.

 

Znajdujący się przy ulicy Ślężnej, tuż obok innej inwestycji Vantage Development - osiedla Centauris- Park Handlowy, to dwa budynki, o łącznej powierzchni komercyjnej przekraczającej 5 tys. m2 oraz funkcjonalny parking naziemny na ok 100 miejsc postojowych.

 

Klientka pracująca w pobliskim biurowcu mówi: „Cieszę się z otwarcia sklepu Piotr i Paweł w Galaktyce, w końcu będę mogła zrobić zakupy jakich potrzebuję przed powrotem z pracy do domu.”

 

Kluczową zaletą  Galaktyki jest jej lokalizacja – położenie w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z głównych arterii miejskich - ulicy Ślężnej, co gwarantuje możliwość szybkiego dojazdu z wielu punktów miasta do Parku Handlowego.

 

 

 

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ