< powrót

Kolejne etapy osiedla Centauris już w SPRZEDAŻY!

Bliskość parku, łatwy dojazd do centrum miasta, a także lokale handlowo-usługowe w pobliżu – tego szukają osoby, które planują zakup nowej nieruchomości. Takie właśnie jest osiedle Centauris . Kolejne mieszkania, które będą wybudowane

w ramach IV i V etapu już są w sprzedaży!

 

Gdy planowaliśmy układ i charakter tej inwestycji skupiliśmy się na tym, aby zapewnić przyszłym lokatorom wykonane w wysokim standardzie - przestronne, doświetlone i słoneczne mieszkania. Pamiętaliśmy także o tym, że mieszkańcy miasta chcą mieć dostęp do terenów zielonych, dlatego osiedle powstaje na skraju malowniczego Parku Skowroniego – mówi Joanna Kubiak dyrektor sprzedaży i marketingu spółki Vantage Development .

 

Centauris zlokalizowany jest u zbiegu ulic Ślężnej oraz Armii Krajowej, które stanowią główne węzły komunikacyjne. Osiedle jest doskonale skomunikowane z pobliskim centrum miasta. Dodatkowo kompleks mieszkaniowy graniczy z Parkiem Skowronim, który jest idealnym miejscem do wypoczynku, rekreacji oraz wielu aktywności fizycznych ze względu na liczne trasy biegowe czy deptak pieszo-rowerowy. W okolicy także znajduje się duża liczba obiektów sportowo-rekreacyjnych, takich jak Aquapark zlokalizowany przy ul. Borowskiej czy centrum sportu Spartakus przy ul. Spiskiej. Kolejnym atutem lokalizacji osiedla jest sąsiedztwo Parku Handlowego Galaktyka, w którym na mieszkańców czekają supermarket „Piotr i Paweł”, punkty usługowe i handlowe.

 

W sprzedaży jest jeszcze 60 mieszkań budowanych w ramach wcześniejszego III etapu osiedla. W ofercie znajdują się jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe lokale. Oddanie do użytku tego etapu nastąpi w IV kwartale 2015 roku. 

 

 

Bądź pierwszy i zapewnij sobie najszerszy wybór mieszkań oraz pięcioprocentowy rabat!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza nową oferta!

 

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ