< powrót

Vantage Development buduje mieszkania dla Funduszu Mieszkań na Wynajem

Ponad sto mieszkań zostanie wybudowanych w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem. Budynek, którego budowa rozpoczęła się w lipcu br. zlokalizowany jest przy ulicy Dąbrowskiego 40.

 

Nasza inwestycja jest realizowana w ramach umowy z Funduszem Mieszkań na Wynajem. Negocjacje przed jej podpisaniem trwały długo gdyż wymagania Funduszu dotyczące lokalizacji, projektu, standardu wykończenia – są bardzo wysokie. Współpraca z Funduszem to dla nas dowód uznania i potwierdzenie tego, że Vantage Development jest postrzegana, jako solidna, stabilna, dynamicznie rozwijająca się spółka deweloperska – mówi Edward Laufer Prezes Zarządu Vantage Development SA.

 

To pierwsza inwestycja, którą realizuje Fundusz we Wrocławiu. Zlokalizowany w centrum Wrocławia budynek, który wybuduje spółka należącą do Vantage Development SA to kolejna, po Poznaniu, Piasecznie, Gdańsku, Katowicach i Krakowie inwestycja realizowana w ramach pierwszego w Polsce instytucjonalnego Funduszu Mieszkań na Wynajem.

 

W wielu miastach brakuje dobrej oferty wynajmu, dlatego pomysł rozwoju budownictwa na wynajem jest bardzo dobry. W ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem, klient otrzymuje bogatą ofertę produktową dopasowaną do swoich potrzeb, ma do wyboru szeroką gamę w pełni wykończonych mieszkań a w pakiecie także bezpieczeństwo ciągłości umowy najmu – dodaje Edward Laufer.

 

W budynku przy ulicy Dąbrowskiego 40 znajdą się mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Wszystkie zostaną wykończone pod klucz. Do dyspozycji mieszkańców deweloper przewidział 53 miejsca postojowe, 84 komórki lokatorskie a także miejsca dla rowerów, wózkarnię, plac zabaw.  Na parterze zaplanowano lokale na działalność usługo – handlową. Ideą dewelopera jest, aby wewnętrzny dziedziniec budynku tętnił życiem, dlatego lokale będą wynajmowane różnym branżom zaspokajającym codzienne potrzeby mieszkańców. 

 

Od początku naszej działalności realizujemy projekty w atrakcyjnych i dobrze postrzeganych lokalizacjach, dlatego część naszych klientów kupuje u nas mieszkania w celach inwestycyjnych z zamiarem ich wynajmowania. Z tego powodu nasze mieszkania są atrakcyjne również dla Funduszu. Nie chodzi tylko o ich cechy użytkowe i lokalizację, ale też o to, iż możemy elastycznie podejść do projektowania dopasowując zarówno skalę jak i indywidualne cechy mieszkań do potrzeb Funduszu - mówi Dariusz Pawlukowicz, Dyrektor ekonomiczno - administracyjny, członek zarządu Vantage Development SA.


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ