< powrót

Nowa inwestycja Vantage Development na terenie byłej zajezdni MPK

Kameralny budynek mieszkaniowy zbuduje Vantage Development na działce kupionej za 11,5 mln PLN od wrocławskiego MPK. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje w tym miejscu zabudowę wielorodzinną z małymi lokalami handlowo-usługowo-gastronomicznymi na parterze budynku.

 

Trwają prace nad ostateczną koncepcją projektu – przykładamy do niego szczególną uwagę gdyż chcemy dobrze wpisać się w sąsiedztwo Centrum Historii „Zajezdnia”, w którym będą eksponowane wystawy i organizowane wydarzenia związane z historią naszego miasta – mówi Henryk Wojciechowski Dyrektor Działu Rozwoju i Komercjalizacji Vantage Development.

 

Teren przy dawnej zajezdni to bardzo atrakcyjna lokalizacja zgodna ze strategią naszych działań w myśl, których budujemy na terenach blisko centrum miasta, w doskonałych lokalizacjach z dobrą infrastrukturą dookoła – mówi Edward Laufer Prezes Zarządu Vantage Development.

 

Sąsiedztwo jednej z głównych arterii Wrocławia, jaką jest ulica Grabiszyńska, łatwy dostęp do przystanków komunikacyjnych sprawiają, że nowa inwestycja Vantage Development będzie wymarzoną lokalizacją dla tych, którzy myślą o zakupie mieszkania w sercu miasta, w otoczeniu urokliwie zagospodarowanych terenów .

 

Vantage Development w 2015 roku była na pierwszym miejscu wśród deweloperów w sprzedaży mieszkań we Wrocławiu. Wg danych raportu Grupy Emmerson 613 lokali sprzedanych przez Spółkę to najwyższa sprzedaż we Wrocławiu.


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ