< powrót

Lauraetów konkursu zapraszamy po odbiór nagórd

Zakończyliśmy konkurs na naszym firmowym fb, w którym można było wygrać najnowsze wydanie albumu RAM Cafe10. Po odbiór płyt zapraszamy do naszego biura przy ulicy Dąbrowskiego 44, w godz. 8.00-18.00. Laureatom serdecznie gratulujemy.

 

Za ciekawe i kreatywne wytłumaczenie nazwy Vantage Development nagrodzeni zostali: Monika Ilecka-Folcik, Agata Karwińska, Agnieszka Kazimierz, Kinga Płatek, Marek Kawon, Grażyna Grędziak, Magdalena Oleska, Julia Kochanowska, Elżbieta Palmowska, Arkadiusz Kaźmierczak

 

Laureatom serdecznie gratulujemy. Poniżej nagrodzone opisy Vantage Development. Wszystkie wpisy można przeczytać tutaj: https://www.facebook.com/grupavantage/

 

  1. Vantage kojarzy mi się z dobrym stylem czymś prostym przewidywalnym, ale zarazem wygodnym i funkcjonalnym. Kojarzy mi się to również z przestrzenia do życia w myśl dobrego samopoczucia w danym miejscu.
  2. A więc Vantage należy tłumaczyć, jako przewagę, korzystną pozycję czy też np. punkt widzenia. Czyli Vantage Development to jak dla mnie przeważająca pod każdym względem zabudowa. To idealne mieszkanie dla tych, którzy chcą spełnić swoje marzenia. To przykład zastosowania nowoczesnych a jednocześnie bezpiecznych rozwiązań. Vantage Development to w końcu firma, dla której zawsze na pierwszym miejscu jest człowiek i jego komfort zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.
  3. Nazwa Vantage Development kojarzy mi się z postępem, nowoczesnością oraz wysokim standardem.
  4. Vantage Development kojarzy mi się z nowoczesnym ujęciem budownictwa o licznych funkcjonalnych rozwiązaniach, usytuowanym w najlepszej lokalizacji. Z przestrzenią, którą dzielę z najbliższymi, by otoczyć ich bezpieczeństwem i wygodnym życiem we własnym mieszkaniu.
  5. Vantage Development to przede wszystkim innowacyjność, przewaga nad konkurencją i elegancja. To zupełnie inne, nowe spojrzenie na rozwój infrastruktury miejskiej, pełne inwencji twórczej i kreatywności. Vantage Development to świeżość, elegancja i harmonia w każdym detalu.
  6. Wyobraź sobie nienaganną, nowoczesną estetykę, wzorcową dla miasta XXI w. i funkcjonalność, o jakiej marzysz dla siebie i swojej rodziny. Już? I jak podoba Ci się?...Vantage Development wykracza poza Twoje marzenia!
  7. Vantage Development -pomimo że znaczenie tego słowa to przewaga i rozwój mi kojarzę się z zupełnie czymś innym. Te dwa słowa połączone ze sobą i pierwsza myśl, która mi się nasuwa od razy po ich usłyszeniu to dobre rozwiązanie. Tak, mi właśnie tak się kojarzy. Z dobrym wyborem, czym stworzonym tylko i specjalnie dla mnie, z czymś wartym zakupu, z czymś odpowiednio ukierunkowanym pode mnie i jednocześnie profesjonalnie wybranym
  8. Mnie kojarzy się z rozwojem, nowoczesnością. Znajomym powiedziałabym, że tam spełnią swe marzenia o idealnym deweloperze i świetnym miejscu do zamieszkania.
  9. Tak z nazwy to przede wszystkim odkrywanie czegoś nowego, poszukiwanie nowych rozwiązań, proces tworzenia i to w sposób najlepszy z możliwych - z wielka przewagą nad resztą. A tak z doświadczenia - Vantage Development to solidna gwarancja jakości:)
  10.  Vantage Development najbardziej kojarzy mi się z nowoczesnym wzornictwem i poszukiwaniem nietypowych rozwiązań

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ