< powrót

Konkurs na pracę dyplomową i magisterską

Vantage Development stawia na młode talenty.

 

Konkurs na pracę dyplomową i magisterską ogłosił Vantage Development. Na zgłoszenia czekamy do 14 listopada 2016 roku. Autorzy najciekawszych prac dostaną nagrody pieniężne oraz szansę poznania giełdowej spółki.

 

Udział w rywalizacji mogą zgłaszać studenci, którzy wybiorą zakres pracy związany z szeroko rozumianą działalnością firmy. Temat może dotyczyć zarówno budownictwa, architektury krajobrazu, projektowania jak również finansów czy prawa, ale w kontekście rynku nieruchomości.

 

Preferować będziemy te prace, które będziemy mogli praktycznie wykorzystać w swojej działalności. Organizowany przez nas konkurs daje studentom możliwość skonfrontowania swojej wiedzy z praktyką i realiami rynku a także szansę poznania zasad funkcjonowania giełdowej spółki - mówi Edward Laufer Prezes Zarządu Vantage Development.

 

Jury konkursowe przy ocenie prac weźmie pod uwagę ich zgodność z zatwierdzoną tematyką oraz możliwość praktycznego wykorzystania pracy w działalności organizatora. Oceni także wkład pracy autora, aktualność oraz wagę problemu poruszonego w pracy.

 

Oprócz wynagrodzenia pieniężnego autorzy najciekawszych prac mogą otrzymać propozycję odbycia stażu w Vantage Development – dodaje Edward Laufer.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 listopada 2016 r.

 

Nagrody:

 I nagroda: 5000
II nagroda: 1000
III nagroda: 500 złotych

 

Vantage Development – lider w sprzedaży mieszkań we Wrocławiu w roku 2015, to deweloper, który stawia na konsolidację działań biznesu i nauki. Jej początki stanowi współpraca, w ramach BEST SUMMER COURSE, z grupą studentów ostatniego roku z wydziałów architektury z trzynastu krajów.

Przyszli architekci w czasie zorganizowanych przez spółkę warsztatów stworzyli unikatowe rozwiązania przestrzeni wspólnych dla największego z projektów Vantage Development: Promenad Wrocławskich. Wiele z tych pomysłów częściowo już zostało zrealizowanych. W kolejnych latach spółka podjęła współpracę z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu zapraszając młodych artystów do udziału w konkursach m.in. na projekt zagospodarowania nowego ronda, wielkoformatowych obrazów zlokalizowanych w przestrzeni publicznej i różnorodnych performance.

 

Wspólne działania z młodymi twórcami współgrają z realizacją nowoczesnych, wręcz wizjonerskich projektów mieszkaniowych i biurowych Vantage Development.

 

Regulamin konkursu

 

Formularz zgłoszenia do konkursu

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ