< powrót

Spotkanie na Promenadach Wrocławskich

Zapraszamy na  spotkanie z artystkami - Alicją Kogut i Katarzyną Śmigielską. W czasie spotkania porozmawiamy o tym jak obraz wiszący na ścianie może odmienić wnętrze, jak wybrać idealny obraz do wnętrza, jak dobrać ramę do obrazu. Spotkanie odbedzie się 15.09.2016, godz. 19.00, Promenady Wrocławskie Restauracja Eliptic, ul. Zakładowa 11h.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, uczestnictwo wymaga wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza: https://goo.gl/forms/VDijrI67GKpRfFNR2

 

Więcej o prowadzących:


Alicja Kogut - absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Na co dzień współpracuje z wrocławską galerią sztuki DNA. Uważa, że ciepłe wnętrza ocieplają także ludzi - i dlatego właśnie jej akwarele i obrazy olejne są radosną wersją dnia codziennego. To kolorowe impresje na pograniczu świata realnego i bajkowego, które poprawność formalną łączą z nieudolnością dziecięcych kolorowanek.

Katarzyna Śmigielska - absolwentka studiów na kierunku Planowanie Przestrzenne na Politechnice Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych na Wydziale Malarstwa Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Głównym tematem twórczości Katarzyny Śmigielskiej jest kobieta, przedstawiona w różnych obliczach - w zależności od dnia, chwili, nastroju, sytuacji. Najczęściej artystka maluje impastowo, nakładając farby grubą, wypukłą warstwą, akcentując efekty światła w obrazie.


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ