< powrót

Sprzedaż lokali w I kwartale 2017 roku

Początek 2017 roku i panująca w całym sektorze atmosfera wydają się być kontynuacją zeszłorocznych dobrych nastrojów. Potwierdzeniem tej tezy jest liczba sprzedanych w I kwartale 2017 przez naszą spółkę mieszkań - nabywców znalazły 253 lokale. Przekazaliśmy natomiast klientom 181 mieszkań. 

 

 

Na bardzo duże zainteresowanie ofertą naszej spółki, ale i innych deweloperów nie wpłynęły zmiany w odniesieniu do wysokości wkładu własnego, który należy posiadać przy zaciąganiu zaobowiązania. Dodajmy także, że warunki kredytowe wciąż są korzystne - stopy procentowe w dalszym ciągu znajdują się na bardzo atrakcyjnych poziomach. 

 

Największą popularnością wśród klientów Vantage Development cieszą się niezmiennie Promenady Wrocławskie, gdzie niebawem rozpocznie się budowa VI etapu. Ale to nie jedyna doskonale sprzedająca się we Wrocławiu inwestycja - podobnym, jak nie większym zainteresowaniem cieszy się zlokalizowany przy ulicy Grabiszyńskiej projekt Login City, którego budowa trwa. Rosnące zainteresowanie naszą ofertą odnotowaliśmy także w stolicy, gdzie realizujemy obecnie trzy inwestycje mieszkaniowe. W planach są także kolejne. 

 

Warto podkreślić, że w porównaniu z I kwartałem 2016 roku sprzedaliśmy o 1,2% lokali więcej - z jednym istotnym zastrzeżeniem. Dane odnoszące się do tamtego okresu obejmowały transakcję z firmą FSMnW Wrocław sp. z o.o.,  która obejmowała 138 lokali. Wyłączając te dane liczba sprzedanych lokali w stosunku do I kwartału 2016 roku wzrosła w I kwartale 2017 roku o 125,89%.

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ