Vantage Development - V najlepsza sprzedaż 2015 - vantage-sa.pl
Vantage Development - prawie 10 lat na rynku - vantage-sa.pl
Vantage Development - na GPW od 2012 roku - vantage-sa.pl

Vantage Development

 

Vantage Development S.A. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się spółek deweloperskich w Polsce. Firma swoje działania w dużej mierze koncentruje na rynku wrocławskim, gdzie realizuje szereg projektów zarówno mieszkaniowych (m.in. osiedle Centauris, Promenady Wrocławskie), biurowych jak i handlowych. Ale spółka z coraz większym impetem wchodzi także na rynek warszawski, gdzie w 2016 roku rozpoczęła realizację trzech inwestycji mieszkaniowych (Living Point Mokotów, Dom Saski oraz Vena Mokotów). 

 

Powstające inwestycje zlokalizowane są w atrakcyjnych dzielnicach obu miast. Dzięki odpowiedniemu podejściu architektonicznemu oraz dostosowanej infrastrukturze kształtują i rozwijają przestrzeń publiczną. Tworzą unikatowe, wygodne miejsca do życia i pracy, a tym samym budują przyszłe społeczności miasta.

 

Nasza największa inwestycja mieszkaniowa to projekt Promenad Wrocławskich, realizowany na terenie o pow. ponad 15 ha. Promenady Wrocławskie są nową, wielofunkcyjną dzielnicą miasta, odpowiadającą w pełni na wszelkie oczekiwania i potrzeby codziennego życia jej mieszkańców.


Raport Emmerson za 2016 rok lokuje nas w czołówce wrocławskich deweloperów pod względem liczby mieszkań sprzedanych we Wrocławiu. Pozycja ta świadczy o dynamicznym rozwoju naszej firmy w ciagu zaledwie kilku lat.

 

Od 2012 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. W kwietniu 2016 roku zarząd Vantage Development rekomendował, a Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy zatwierdziło przyjęcie polityki dywidendowej, która zakłada dzielenie się z akcjonariuszami wypracowanym przez spółkę zyskiem. 

W ramach społecznej odpowiedzialność biznesu spółka Vantage Development wspiera zarówno przedsięwzięcia kulturalne, jak i społeczne. Od kilku lat współpracuje z Filharmonią Wrocławską oraz wspiera Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. W 2015 roku zaprosiła do wspólnych działań Akademię Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

 

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ