Co docenili najemcy w tym obiekcie?

(Grona Park) 4000 m2 powierzchni
4 000 m2 powierzchni handlowo-usługowej
(Grona Park) centrum Zielonej Gory
Centrum Zielonej Góry
(Grona Park) Elastycznie opracowana przestrzeń
Elastycznie zaprojektowana przestrzeń
(Grona Park) ogólnodostępny parking
Ogólnodostępny parking

Szeroka oferta przestrzeni handlowych i biurowych

Kompleks Grona Park ze swoją szeroką ofertą przestrzeni handlowych i biurowych jest doskonałym uzupełnieniem naszego portfolio inwestycji. Oferujemy 4 000 m2 powierzchni, z czego 1 000 m2 stanowią przestrzenie biurowe.

Niezbędna infrastruktura droga i ogólnodostępny parking z 87 miejscami postojowymi, umożliwiają klientom Grona Park swobodne zakupy, a partnerom biznesowym dojazd na spotkanie.

Poznaj lepiej nasz projekt

  • Różnorodna oferta kompleksu
  • Przestrzeń dopasowana do najemcy
  • Popularne miesjce spotkań i zakupów

Różnorodna oferta dopasowana do potrzeb najemców

W Grona Park zadbaliśmy o możliwość elastycznego dopasowania przestrzeni do potrzeb najemców. Wśród firm, działających w kompleksie znajdują się m.in. Piotr i Paweł, Kolporter, sklep odzieżowy KIK, Telepizza, Selene Materace czy marka Hecht Polska.

Różnorodność oferty handlowo-usługowej powoduje, że Grona Park jest ceniona przez klientów, a najemcy z chęcią kontynuują z nami współpracę.

Lokalizacja

Grona Park, Zielona Góra, ul. Wiejska

Lokalizacja projektu

  • Centrum miasta
  • Swobodny dojazd do miejskiej obwodnicy
  • 2,5 km od stacji PKP

W ścisłym centrum Zielonej Góry

Atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum Zielonej Góry, sprzyja zakupom i rozwijaniu biznesu.

Realizując kompleks, przeprowadziliśmy prace drogowe przy ul. Zjednoczenia, tak aby wjazd do Grona Park był jeszcze łatwiejszy.

Galeria

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Agent Wyłączny
Knight Frank Sp. z o.o.

ul. Wierzbowa 30, 50-077 Wrocław

(+48) 605 355 622

www.knightfrank.com.pl

Vantage Development
Maciej Moralewicz

(+48) 510 015 955

m.moralewicz@vantage-sa.pl

 

Kompleks handlowo-usługowo-biurowy w Zielonej Górze

Grona Park w Zielonej Górze to kompleks handlowo-usługowo-biurowy, który uzupełnia bogatą listę realizowanych przez spółkę Vantage Development inwestycji. Nowoczesna architektura, możliwość elastycznego dostosowania powierzchni oraz dogodna lokalizacja to najważniejsze atuty kompleksu. Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi 4 tys. m2, z czego 1 tys. przeznaczono pod wynajem biur. Realizacji inwestycji towarzyszyła budowa niezbędnej dla Klientów infrastruktury z drogami dojazdowymi i parkingiem oraz swobodnym dostępem do przystanków komunikacji miejskiej. Dzięki zakończonym pracom związanym z przebudową alei Zjednoczenia wjazd na teren Grona Park jest jeszcze bardziej przyjazny. Do dyspozycji klientów jest 87 miejsc parkingowych, które umożliwiają wszystkim zmotoryzowanym Klientom wygodne zakupy. Jednym z pierwszych najemców Parku Handlowego Grona Park został supermarket Piotr i Paweł, którego lokal zajmuje przeszło 1.000 m2 powierzchni. Inni najemcy to sklep odzieżowy KIK i Kolporter – dystrybutor prasy i towarów FMCG. Blisko połowę zrealizowanego w ramach Grona Park biurowca zajęła firma Multisoft S.A. oferująca szeroki wachlarz produktów, począwszy od kompleksowego zarządzania firmową infrastrukturą IT, na zaawansowanych rozwiązaniach monitorujących skończywszy.